Forum: Nosečnost

Podpora, nasveti in vzpodbudne besede, ki vam pomagajo v trenutkih negotovosti, ko pričakujete otroka. Izmenjajte nosečniške radosti in tegobe.

prvi znaki nosečnosti

Nova tema
Default avatar martinah 20 Mar 2017 09:08

jenna90 se povsem strinjam s tabo, samo sem rekla da pocakam zato ker mi je ze enkrat zamujala14 dni zato bomo vidli ta teden kako bo in bom naredila bomo vidli kako bo.

Odgovori Citiraj sporočilo Povezava Prijavi objavo
Default avatar alina881 20 Mar 2017 10:05

Živijo punce. Jst ne vem ali naj se čakam ali ne. ZM 15ega prejšnji mesec. Cikluse imam tja 30 dni.. Od srede naprej mam močne krče, tetke pa ni in ni.. Imam dva sončka 8 in skor 3 in tretjega ne bi šlo. Dobim močne krče pa si rečem zdaj bo, pa jo ni.. Pa spet krči pa nič. Verjetno bi test že zdaj pokazal..

Default avatar martinah 20 Mar 2017 10:26

Pozdravljena alina881
Po moje si noseca ce ti zamuja toliko casa ze. Pojdi po test in naredi test ker je ze cas da ves ali si ali ne in sigurno ja da bi ze pokazal ti kar podji si kupit test in ga naredi ker ti zamuja ze zelo dolgo.

Default avatar alina881 20 Mar 2017 10:32

Ko po dolgem času prebiram o prvih znakih se počutim kot da to vse prvič berem. Je mogoče imela katera močne krče pa je potem pokazali +?
Prejšnji mesec ko je tavecji sonček praznoval rojstni dan je moževa sorodnica rekla da bo treba še enega naročit, saj ima otrok že skor 4. Pa rečem čez nekaj ur tastu ki je prisel pozneje na zabavo, da bodo še enega narocili, pa mi reče, da kdo? A vi? Pa me pogleda. Pa rečem ne. Mi smo zaključili s temi zadevami. (zdaj pa se sprašujem če bo to res tako)
Pa ponavadi rata točno tisto kar naj ne bi :-)

Default avatar Tricipat 20 Mar 2017 13:31

Martinah in alina881 pri vama je zamujanje ze tako dolgo da bo pokazalo 100% ce sta noseci. Ce ne pokaze nic cez en teden ne bo nic drugace, zal. Meni dva dni pred M ni pokazalo nic potem pa 3 dni po tem ko bi jo morala dobiti ze zelo mocna crtica, tako da se vam cakanje cisto nic ne izplaca. Rajsi se naredi test kot pa da delas nekaj kar bi.mogoce ogrozalo otrocka in da se lepo narocita na pregled. Res obremenjevanje s tem ali bo pokazalo ali ne pa vam samo se podaljsuje cikel oz. upam da sta nosecke da je z razlogom nimata. Tako da hitro po test pa sporocit novico. Ne komplicirat :)
Jenna90 hvala, ja kar 2 hehe.upamo da se lepo izpelje do konca saj je taka nosecnost tezja tako da upamo na najboljse. Mi je pa za 2 toliko bolj slabo, nic fajn ampak se bo poplacalo verjamem. Komaj cakam petek ko imam pa tapravi prvi pregled in da spet vidim moja soncka. Prav zanimiva sta bila na ultrazvoku kot da se imata ze zdaj zelo rada oba na isti strani en za drugim in velika kot dva fizolcka. Sicer mi pa zelo pasejo sprehodi in sem celo shujsala skoraj 2kg, jesti pa tako ali tako ne moram toliko ker mi je res non stop slabo in upam da se bosta dovolj redila kljub mojim slabostim. Coca-cola pa zakon. Nikoli je nisem marala, nasploh gaziranih pijac, zdaj pa v momentu prezene slabost (en trik za kaksno srecko :D )

Default avatar martinah 20 Mar 2017 14:04

Tricipat se posvsem strinajm s tabo samo je problem ker pri meni mi je ze 14 dni zamujala zato sem rekla ku bo vec zamujanja da naredim test prej pa ne tako da danes je 16 dan ki mi zamuja in ce ne bo prisla do sobote da bom naredila tes. Za alinna881 pa pravim tudi jaz da naj naredi tes ker pa jiu ze zamuja dosti cajta. sem vesela zate dva sonca nosis, dvojna sreca, zdaj ka ti je slabo it shujsas ma bos pa potem na hitro zredila bos vidla kako bodo sli kili gor hahah bos vidla da bo vse v redu s tvojimi soncki.

Default avatar alina881 20 Mar 2017 15:30

Sem ga naredila.. In je pokazal -. Po eni strani sem si oddahnila, po drugo pa začela upati da če bil bil pozitiven, bi bilo lepo imeti tri otroke.. Je kakšna tu da čaka tretjega?

Default avatar Martinah 20 Mar 2017 16:37

Pole pa je kaksna sprememba. Da je prislo tako ne da jaz bi bila pa vesela ce bi tatalo mi

Default avatar Jenna90 20 Mar 2017 18:32

Martinah nevem kot zelis, ce bi bila jaz bi ze drzala test v roki :).
Tricipat ja meni je isto nenormalno pasala kokakola na zacetku, vedno in povsod sem morala vlaciti s sabo, sedaj pa samo sanjam o stisnjeni limoni v soku hehehe, okus se zelo spremeni ja. Prej sem lahko jedla mCdonalds sedaj pa ga videti ne morem.

Default avatar Martinah 20 Mar 2017 19:39

Jena90 sem ga imela ze veckrat v rokah test ker ga imam doma zato in stalno studia saj bom vidla do sobote pocakat pole pa naredim ce se ne pride m

Default avatar Jenna90 21 Mar 2017 07:01

Vem, sem sama imela boje vsak mesec s testi :).
Drzim pesti, da ti je res uspelo!

Default avatar martinah 21 Mar 2017 08:24

res zelo upam da mi je uspela da bi mi le uspela po tolikem trudu. Bomo vidli pa v soboto ce je se ne bo m.

Default avatar alina881 21 Mar 2017 08:39

Punce, je bilo tudi pri vas tako, da ste čakale ker obiskov ni bilo, potem pa ko ste naredile test pa je v 1 dnevu prišla?
Očitno bom jst morala ponoviti odhod po CB.. Vedno manj mi kaže da bodo obiski..
Nimam drugih znakov, samo dojke pa so res zelo občutljive in me že en majhen dotik boli..

Default avatar Martinah 21 Mar 2017 11:15

Pocaki se dva dni in potem ponovi test alina881 ce se vedno ne bo prisla jaz bom delala test v soboto ce ne bo prisla m slucajno

Default avatar alina881 21 Mar 2017 15:54

Bom tud Jst počakala do sobote. Pa bova potem obe javile kako je. :-)
Prejšnji ciklus se mi je 6 dni podaljšal, tako da ne vem koliko sploh naj bi bil tokrat dolg. A ve gledate povprečno za nazaj al kako veste dolžino ciklusa če je vedno drugačen?

Default avatar RoryG 21 Mar 2017 19:53

Žal je moje veselje trajalo le dober teden. V soboto sem sla na urgenco zaradi krvavitve in mocnih krcev, prislo je do SS.

Default avatar Pikica8 22 Mar 2017 08:09

RoryG... zal mi je :( glavo gor in ne obupaj ...

Default avatar martinah 22 Mar 2017 08:53

RoryG zelo mi je zal ne obupat bos vidla da bos ponovno zagledala +, bos vidla samo glavo pokonci in ne obupat.
Alina881 meni se je podaljsal cikel od kar delam na tem, je zmeri sprememba.

Default avatar snowshowers 22 Mar 2017 11:27

Zelo mi je žal, RoryG. Vzemita si čas, da to predelata in prebolita izgubo. Potem pa glavo gor in pogumno naprej, pa boš kmalu spet zagledala +.

Default avatar Bobita 22 Mar 2017 14:30

Živijo punce!

Nekatere se me še spomnite, nekatere ne, ker me res že dolgo ni bilo tukaj gor...danes pa< sem po dolgem času malo pogledala in vidim, da se nekatere še kar pojavljate tukaj...in sem vesela, da vas vidim po dolgem času...
In zakaj zdaj pišem? Ker sem videla RORY in pe nekaj...se opravičujem, ker si nisem zapomnila celotnega nicka, ampak sem na telefonu in mi dela težave...hihihi
Skratka, naj ti povem, da sem imela tudi sama podobno izkušnjo, in sicer splav v zgodnji nosečnosti...takrat se mi je zdela groza in po vsem tem ne veš a si kriv sam, ali je to pač genetska napaka, sprašuješ se ali bo to zdaj to, bom lahko še zanosila...no, povem ti, da boš potrebovala nekaj časa da predelaš celotno izgubo tvoje pikice, vsak dan bo bolj oddaljena ta grda izkušnja in potem bo spet nekega dne plusek. Pri meni je bilo tako in sem ponovno zanosilo 3 mesece po spontanem splavu in sem zdaj 13 tednov noseča, me je bilo pa strah vse do 12 tedna če bo vse ok ali ne. Ne bom ti rekla, da se ne sekiraj, ker je to neumen nasvet, ker se boš tako in tako, s partnerjem se veliko pogovarjajta in daj iz sebe ven to žalost, potem pa ko ti bo ginekolog rekel, da lahko ponovno zanosiš- brez pomisleka v lov za novim pluskom. Drži se in malo se razvajaj zdaj kak dan...pozdravček vsem

Na vrh