Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami Znakovni jezik

Znakovni jezik

Pozdravljeni!

Sem mlado dekle, po poklicu socialna delavka. Znakovni jezik me je od nekdaj zanimal, zato sem se v času študija več let izobraževala za slovenski znakovni jezik.

Kot prostovoljka, sem kasneje tudi inštruirala v znakovnem jeziku, nudila učno pomoč, imela kratke predstavitve manjšim slišečim skupinam, ki jih to zanima in kretnje uporabljala, kjer sem le lahko 🙂
V kolikor imate med svojimi bližnjimi ljudi, ki uporabljajo znakovni jezik, pa ne veste kako z njimi vzpostaviti stik, kako komunicirati ali pa vas ta jezik pritegne in zanima, me lahko kontaktirate.

Lep pozdrav 🙂
Moj kontakt: [email protected]

Lilica pozdravljena…..

Dobro bi bilo,če bi napisali od kod ste….lahko ste z Kopra, jaz pa sem z Murske Sobote…..in potem je vprašanje,če bi se pripeljali z Obale v Prekmurje…..

Lp

Pozdravljen!

Imate prav…sem očitno preveč hitela in pozabila napisat od kod prihajam 🙂
Sem iz Gorenjske, tako, da mi je Prekmurje res malo daleč..

Lp

nova
Uredništvo priporoča

Zdaj pa čimveč druženj z gluhimi v Kranju oziroma v Tržiču kjer sta tudi društvi….pravtako pa tudi mesto Ljubljana ima kar 2 društvi…..in tako boste najlažje prišli do dela oziroma do tolmačenja….

Mnogo sreče Vam želim…morda se pa 13.9. letos srečava na Jesenicah,ko bo tudi državno prvestvo v balinanju…..

Lp

Hvala 😉 Omenjeni drustvi ze poznam. Lepo bodite.. mogoce se pa res kje srecamo 😉

New Report

Close