Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami dodatna oprema za PV

dodatna oprema za PV

Lep pozdrav!

Moj sinček je pred nekaj dnevi dobil PV Freedom. Prosim, če mi lahko kdo posreduje tel.št., kje lahko kupim dodatno opremo. Predvsem me zanima babyworn (da ima gov.procesor pritrjen na majčki), in koliko približno to stane?

Hvala in lp

Pa vam niso nič povedali na ORL, ko ste imeli fitting?
Sicer nimam tega implanta, vendar bi se jaz šla na vašem mestu pozanimati na Widex, ki je na Resljevi. Mislim da imajo tudi spletno stran in da so vsi ostali kontaktni podatki tam…

Fittinga še nismo imeli, smo pred nekaj dnevi šele imeli operacijo. .Widex je serviser za Medelove PV, za cohlear pa je Audiovox. Imam tudi njihovo številko, ampak žal ne pri sebi. Je blo pa nekaj rečeno o selitvi, tko da… Na internetu o njih ne najdem nič uporabnega. Sej drugače bom jutri, v pon. poklicala na ZGN, pa bom zvedela. Sam sem malo neučakana, pa sem upala, da mi boste lahko kaj povedali. Pa do fitinga bi bila rada pripravljena, ne pa da bomo pol še okrog skakali in iskali in čakali. Ker ne vem, če bo moj sin PV hotel nositi za ušesom. Aparatke namreč skoz meče dol. Je pa res star šele 11 mesecev.

Ja, Probajte pogledati na netu al pa v telefonskem imeniku, če ne pa pokličite na ZGN, samo ne vem, če imajo ravno oni te kontaktne podatke. Pa ste sigurni, da tega Babyworna ni v paketu? Kajti, ko sem jaz dobila pred dobrima dvema letoma implant, sem dobila zraven cel kovček, kjer je več stvari notri, le da jih jaz ne uporabljam.
Če nisem preveč radovedna; kdo je vašega otroka operiral? Gros ali Battelino?

lp

o, hvala. to pa nisem vedla, da je lahko že zraven v paketu. bom poklicala na ORL in vprašala. mojga sina je operiral dr.Gross. običajno on operira dojenčke, dr. Batelino pa večje otroke.
hvala še enkrat!

HI! Audiovox ima sedaj sedež na Centru za sluh in govor v Ljubljani.
Moj mali ima Medelov PV in kakšnega imate vi ga.Nuša?

LP

Super! So nam povedali v šoli za starše, da naj bi se preselili tja, sam nisem vedela, da so se že. Pol bom šla pa v petek, ko mava surdopedagoga pokukat.

lilichy123; ja, predlagam, da se najprej pozanimate, če ni že v paketu, kajti meni ni bilo potrebno prav nič dokupovati…
Naomi; Jaz imam tudi Medelovega.

Tudi mi smo dobili veliko dodatne opreme ( baterje, ki s polnijo + seveda polnilec…), vendar žal ne babyworn. Tega smo kupili sami in dali 270 e.
Nuša, upam, da so vam deli baterijske vložke-je fajn, ko ne kupuješ baterij…
LP

no, sem preverila in naj bi imel že v paketu.

naomi; Kakšne baterijske vložke? V bistvu jaz kupujem baterije pri eni gospe iz Vodic. Je pa zraven tudi neke vrste polnilec, vendar tega ne prakticiram-pa poznam enega fanta, ki baterij sploh ne kupuje, pa jih polni…
lilichy: Super:) boste prihranili…

Zdravo,

problem modula za polnilne baterije je v tem, da moras prikljucno vrvico za baterije kupiti sam. Ta se unici od 6-8 mesecev. Stane pa toliko kot baterije za dve leti(ce jih ne kupujes pri Widex-u). Pa izracunaj kaj je ceneje.
Me prav zanima kaksne so cene v Medel-u v Insbruck-u. Po internetu me vedno preusmerijo na centralo na Dunaju, ti pa na Doraimpex SLO. Pa naprej na Widex in krog je sklenjen.

Lp G.

Ahoj!
Nuša – mi imamo ponilec šele pol leta.. Toda ne poni navadnih baterij, temveč so neki podolgovati baterijski vložki, držijo en dan. Če so pa hitro hin, kot pravi gg1248 ne vem.. Smo pač dobili to v kompletu, drugače smo pa za nabavo babyworna res imeli cel krog (dva ali tri kroge)povezav…
V končni fazi pa sedaj babyworn ima baterije, katere kupujemo…
LP

gg1248; kolikor mi je znano ti itak zavarovalnica krije, tako kot navadno vrvico pri implantu, a ne? Vsaj tako mi je en poba rekel…

lp

Zdravo,
vrvico od govornega procesorja do tuljave krije vsakih 6 mesecev zavarovalnica. Prikljucno vrvico za baterije dolzine 56 cm krijes vedno sam, tako kot baterije. Ena je v medel-ovem kompletu in to je to.

Lp G.

Nekaj vprašanj:
1) ali mislite babyworn ali bodyworn? to sta dve različni besedi, vendar pa žal poznam le bodyworn (govorne procesorje, ki se jih nosi na telesu).
2) kakšen je izkoristek napolnljivih baterih za zauheljni govorni procesor? Tj, koliko dni zdržijo in koliko polnjenj zdržijo? Kolikšna je njihova kapaciteta v mAh in koliko stanejo?
3) Kako ste zadovoljni z Audiovoxom? Jaz sem nad njim full razočaran.
4) Zakaj je treba poleg vrvice za polžev vsadek kupiti še magnet? Ali se magnet sčasoma iztroši ali je to “trajna dobrina”?

Center za sluh in govor v Ljubljani?
Ali ste mislili Center za sluh in govor Maribor ali Zavod za gluhe in naglušne Ljubljana?

HI!
Kupili smo Med-elov OPUS 2 BabyBTE.
Res je, sedež imajo na Zavodu za gluhe in naglušne LJ.

LP

Hii! Mene zanima koliko stane polnilec za implant bolj za večje otroke?!
Baterije se mi po dveh dneh že izpraznijo učasih tudi po treh?
Kako je to možno? Katera tovarna je najboljša za baterije?
A so mogoče v Merkurju boljše baterije za slušni implant?Koliko stanejo baterije v merkurju
Prosim odgovorite ! Nujno
Lp

Mene je operiral Gros!..
prosim odgovorite! A so mogoče baterije v Merkurju primerne? Ali ne..
Lp

New Report

Close