Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami Aljoša Redžepovič

Aljoša Redžepovič

Ker nikakor ne pridem do kontakta z g. Redžepovičem (očitno je njegov mail in telefon velika skrivnost) bom zelo vesela, če mi kdorkoli posreduje njegov kontaktni telefon. Lahko tudi od g. Planinca. Pa ne tajnico na ZDGNS ali njihov kontakt, saj preko njih ne pridem nikamor. Enostavno mi ni jasno, da sekretar zveze nima objavljenega svojega maila. Res bom vesela, če mi kdo posreduje kontakt. Lahko tudi osebno na mail preko foruma. Lep dan vsem.

Če med vrsticami razbiram si tajnica in administracija na ZDGS ne zaslužijo plače in Odžirajo delo sposobnim in željnim dela?

Sam in večina v večini ustanov s kontaktom preko tajnice oz kontakta ustanove pride do vsakogar v ustanovi, če ima zadosten argument oz razlog za to.

Skratka, dvomim, da boš prišla do njegove supertajne številke.
Pa ne bom bluzil oz razglabljal zakaj.
Pa bi rekel le to, da po moje nič ne zamujaš, tudi če ne prideš v kontakt z njimi.
Kljub stiku bi bil učinek nikakav.
Razen če si dobra športnica.

Lepo pozdravljeni!

Seveda bodo vas povezali do njega, le povedati je treba, da želite, da vas zvežejo z njim oziroma, kdaj je dosegljiv.
LP!

Zveza društev gluhih in naglušnih Slovenije
Drenikova 24
1000 Ljubljana telefon: (01) 500 15 00
fax: (01) 500 15 22

mag. Petra Rezar
nova
Uredništvo priporoča

Pokličite direktorja FIHO da Vam posreduje telefonsko številko in številko od mobilnega telefona gospoda Redžepoviča.Jaz sem ga videl kako razvaža burek po Ljubljani. lp.

Žal Petra ta sistem ne deluje. Tajnica je nevljudna, elektronske pošte pa očitno ne berejo, prav tako ne klasične.

Zakaj pa se ne bi osebno oglasili tam? Najbolje seveda dopoldne ali zjutraj. Namesto klasične pošte obstaja priporočena s povratnico, sicer pa so vse uradne inštitucije dolžne odgovoriti v osmih dneh. Vsaj taka je praksa. Vsekakor, Rdežepovič je dosegljiv, to pa ja, mora.

Lp!

mag. Petra Rezar

Saj. Tudi to je ideja. Žalostno pa je da se komunikacija tam kjer bi pa ja pričakoval maksimalno možno preko novih tehnologij odvija kot nekoč, nekdaj. Nazadnje sem poslala faks preko klasične telefonije. Seveda lahko tudi dopoldan, vendar kako pa dogovoriti kdaj je dosegljiv. Konec koncev tudi moj čas ni iz razprodaje. Kaj ni to absurd. Ne moreš pisati sekretarju ZDGNS ker nima nikjer objavljenega naslova. To je tragika v neki organizaciji. Seveda se bom potrudila in prišla do njega, slej ko prej. Sicer pa me zanima kako je kaj s sodelovanji z društvi. Kajti jaz sem tistega v katerega sem se včalanila prosila da mi posredujejo letno poročilo o delu, pa nič. Me pa res zanima kaj se je počelo v preteklem letu ker je pač spletna stran kakršna pač je, pa časopis z malenkostnimi novicami. O delovanju namreč. Kako drugi praktivirate stvari???

Vsa poročila o društvih imajo javni značaj, torej so dosegljiva, ker se financirajo iz javnih sredstev. Drugo vprašanje pa je, kako se to izpelje, kot omenjate.

Pošto naslovite direktno na Redžepoviča, najprej njegovo ime, potem ime organizacije.
LP

mag. Petra Rezar

Spravite pooblaščenko Pirc Musarjevo nanj.
To so informacija javnega značaja.
Vsekakor pa morate imeti nekaj v roki. Za dokaz, da skrivajo javne podatke.

Da boste lahko spravili pooblaščenko nanj, morate:
– najprej na ZDGNS pisno s priporočeno pošto poslati zahtevo za dostop do informacij javnega značaja.
– počakati 20 dni.
– Če 21. dne ne dobite ničesar, ali pa dobite sklep (odločbo) o zavrnitvi dostopa do informacij javnega značaja, morate v naslednjih 15 dneh napisati pritožbo informacijski pooblaščenki, Nataši Pirc Musar.

Zveza je ustanovljena po Zakonu o društvih in pooblaščenec za informacije javnega značaja z civilno družbo nima nič.Zakon o dostopu do informacij javnega značaja predpisuje dostop do informacij javnega značaja za državne organe,javna podjetja in sodstvo.Vi Redžepoviču ne morete nič,razen da pokrenete akcijo da ga na skupščini ZDGNS zamenjate.Od tega ni nič.Vse je samo veliko nič.Lp

Na skupščini imajo besedo samo delegatje, mi, navadna raja pa nič. Na ZDGNS je namreč tako kot je bilo v Jugoslaviji.

Naj bluzer boj3 svetuje kako in kaj.

Jest tega AR ne rabim, pravzaprav ga niti nočem videti.
Mi fa skifo.
Ga pa razumem, v boji za bolši ekonomski položaj (zase), za mesto pr korit in za čimvišji penzjion.
Vsi smo kosmati pod kožo, morda mihelj malo manj, kot je povprečje.
Ampak mihelj nikoli ne bo nekaterih reči naredil. E la že uomo d onore.

Miha, ali bi želel kaj napisati za glasilo MDGL, Odmev tišine? Tudi kritike so dobrodošle.

Bivši član MDGL

Pozdravljen Bivši član MDGL!!

če bo Mihec želel pisati za glasilo MDGL bi se pridružil tudi jaz(upam,da nima nič proti)!!Kritike so dobrodošle ampak koga bodo pa zanimale??
Zakaj si pa ti bivši član MDGL,č te lahko vprašam??

Lp

Bivši član MDGL sem zato, ker sem bil včlanjen v MDGL. Zdaj pa sem mrtev. Pišem iz nebes.

Iskreno sožalje

ne bom spraševal, če si odšel prostovoljno ali so te nagonili.
Zanima me le, če kaj obžaluješ, da nisi več v takem forumu kot je MDGL dandanes.
Pa sja ni vseh dni konec.
Par cunamijev, potresov, poplav orkanov in boš spet v društvu ampak takem z veliko začetnico. Ki ne bo več riba (smrdi pri glavi, riba in…).

Leta 1988 je v ZDA bila podobna situacija kot danes v Sloveniji,gluhe so vodili slišeči(Redžepoviči).Ko so se gluhi pobunili in zasedli univerzo za gluhe,Vlada ZDA je sprejela sklep da bo ukinula financiranje za programe gluhe populacije v kolikor gluhe osebe ne prevzamejo vodenje svojih organizacij in univerze.Protest je trajal pet dni in so gluhe osebe prevzele vse pomebne funkcije v svojih organizacijah in univerzo.
To so naredili gluhi ZDA,pomagala je vlada.Gluhi Slovenije so prav smešni,samo nekaj jamrajo,širša javnost sploh ne ve za kaj se gre. Lp.

Nepomembni trač, pa me vseen zanima:
Ali kdo ve, če je Jasmin Redžepovič star 26 let v kakšnem sorodstvu z našim gospodom, Aljošo Redžepovičem?
sam sicer iz nekaterih kazalcev menim da ni.

New Report

Close