Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Čutila Osebe s senzornimi ovirami Ta forum je vzela Matilda

Ta forum je vzela Matilda

Ta forum je očitno vzela Matilda.

Ni to. Problem je v tem, da enim seštevanje dela težave, ker moraš pred postom seštet dve števili.
In pr nas so nas v šol vadli integrale (kosovelove), pa množenje (na kitajski način), pa deljenje (na slovenski način), seštevanja nas pa nihče ni vadu.
Sam znam seštevat zgol do 50.
Matilda s takim forumom in s takmi postirajoči nima kaj počet.
Dolgcajt.
Pač nima folk kaj povedat.
Mora služit za kruh in vodo, ne pa da flanca na suho.

No vidiš. Jaz sem začela čvekati gor. Lahko odpremo tudi kakšno službeno debato. Me zanima koliko je kaj zaposlenih, pa kakšne težave so se pojavljale ob morebitni menjavi službe. Jaz imam svoje namreč čisto vrh glave dosti, pa nimam kam drugam. Povsod je preveč slišeče konkurence.

Moj služba groza. Komunikacija bistven služba groza. Šef noče znakovna jezik, ker da stranka gleda in to odvrača stranka. Stranka zahtevna, hoče hiter komunikacija. Službo dobila tu, ker šef mislil, da kaj slišim, imam slušna aparat, a potem videl, da komunikacija ne steče in potem groza. Grozi z odpoved. Kaj naj naredim?

Angry na eno drugo vprašanje sem ti napisala moje mnenje. Samo povej koliko slišiš in kdaj. Ne morejo te kar tako zabrisat iz službe. Samo ne blefiraj.

Ta forum je res vzela Matilda.Namen tega foruma je bil da ozavesti in informira gluhe v Sloveniji da jim država vsako leto preko Fundacije FIHO nameni 400.000.000,00 sit ki se nakažejo na tekoči račun Zveze gluhih.o razporejanju tega denarja odloča sekretar Redžepovič in predsednik Planinc.Koliko denarja pride do gluhih v bilo kakšni obliki.Mihau bo zapisal da ga to ne zanima da smo v kapitalizmu in ostale nebuloze.

Sam menim, da moje bluzenje niso nebuloze. Je pa to zgolj moje subjektivno mnenje.

1. V kapitalizmu smo nedvomno, tega ne morete zanikat, in naš kolektivni cilj je kapitalizem 19 stoletja.

2. So reči na katere jest ne morem vplivat. Brskanje po taki brozgi kjer sem nemočen, me samo spravlja v stres, jezo… me bi še kap ali se mi bi žolč razlil. Zato tega nočem niti videt, niti vedet.
Če je večini (kimelnom) prav je tudi mihelnu,
in dol mu visi.
Skratka, reči na katere ne morem vplivat, me ne zanimajo.

3. Kako vi veste, kakšen obisk in vpliv ima ta forum?
Kako veste, da na njem nihče nič ne prebere ali pobere.
Pač nihče ne postira, kar pa še ne pomeni, da ljudje ne berejo, ali pa da jim je vseeno.
Lahko da nihče ne bere in da je večini vseeno, nimate pa nikakršnega podatka, da je temu tako.
Dobro bi bilo, če bi moderatrorji dali podatek, koliko stalnih ali občasnih obiskovalcev je na forumu.
In če tega nimate, je vse ostalo bluz in nebuloze.
Kje je kak objektiven argument oz dokaz za matildo? razen vašega subjektivnega sklepanje. Številke pa 100% obstajajo.

Pasivnost in mrtvilo v postiranju namreč ni nikakršen objektiven dokaz za trditev o matildi.

Fer in pošteno od moderatorjev in informiranih bi bilo, DA BI DALI PODATEK O OBISKANOSTI FORUMA.
Dokler tega ni bluzite veselo v kalnem.

Oba miljona evrov ki ju navajate pa gospoda gotovo ne data v žep.
Nekaj gre gotovo za nakup žog, dresov, letalskih kart in hotelskih računov, pa za počitniške objekte… Skratka nekaj imajo za pokazat. Glejte sam uspeh vaših športašev. Olimpijade, svetovna prvenstva….

Veliko denarja gre v Red_žep_ovičev žep !!!

Priimek Redžepovič pomeni žep, pa tudi v znakovnem jeziku se ga pokaže kot žep, zato veste, zakaj je temu tako.

Dada2

V eni od prejšnjih tem si pisala, da si dosegla skoraj v celoti povrnjene stroške za nakup aparatov. Ali lahko prosim napišeš malo več glede tega.
Kakšen je postopek, na koga se je potrebno obrniti, je potrebno to storiti pred nakupom ali po, je potrebno imeti kakšna dodatna potrdila?
Lahko tudi na email: [email protected].

Najlepša hvala za odgovor.

Mrtvilo na forumu, ki je odraz stanja duha med populacijo, je zelo zaskrbljujoče.
Apatija, depresija, pišmeuhovski menefregizem, vdanost, breizglednost. Potrošniki skratka. Prekariat.

Tud sam sem glede eko imel tako stališče. In zaradi tega se obeta konec sveta. V 20 letih mislijo uničit kar je bilo tisoče let!

Zanimiva je bila misel ajnštajnova (ker umirajo čebele), da bo 4 leta po tem ko bo umrla zadnja čebela izumrlo tudi človeštvo.

Veselo agonijo še naprej. Be passive!

Pozdravljeni Mihec….

Seli se v Celje,
Lublana je bulana kot je nekoč pel Pero Lovšin in zato je čedalje manj na tem forumu….
Kar se pa tiče Celja je pa čedalje živo in bolj veselo in še bolj erotično mesto(sem bil na 1.erotičnem sejmu) in na tem forumu je vsa Slovenija gor od Murske Sobote do Kopra!!
Pa naj ta Matilda ima ta forum….

Pa lep pozdrav iz MS!!

New Report

Close