Najdi forum

Iščem

Lep pozdrav.
Morda bo zvenelo malo nerodno vendar iščem neko osebo. Zelo rada bi prišla v stik ali vsaj izvedela, da je dobro, Darinka, ki je bila skupaj z menoj v ljubljanski porodnišnici. Obe sva rodili 28.12.03 s carskim rezom. Bili sva skupaj v sobi. Zakaj se obračam na vas? Darinka je gluhonema in v tem tednu sva se dodobra spoprijateljile. Ne, ne poznam govorice gluhih vendar nama je komunikacija tekla. Človek spozna kaj se dá samo, če se hoče. Nočem dajati preveč njenih osebnih podatkov, ker je forum javen. Prosila pa bi, da jo lepo, lepo pozdravite. Ko je sva odhajali domov, sva bili obe tako zmedeni, da sva se zgolj poslovili. Pa še mislila sem na telefonsko. Pa saj veste. Otroček, pot domov….
Res. Če jo kdo pozna (žvi v Lj) naj mi javi kako so. Vsem trem želim lepo pomlad in zdravo deklico. Res je bila en angelček.
Hvala,
Petra

Darinka je dobro in ima pomoč. Če želite stopiti v stik z njo, sporočite, da vam posredujem številko.

Hčerkici je ime Angela.

Lepo pozdravljeni!

Petra Rezar

Pa to je razkrivanje osebnih podatkov, ki je protizakonito!

nova
Uredništvo priporoča

Kako je glede teh stikov, pa je to čisto zadeva obeh mamic in ne vaša zadeva.
LP!

Pred dvema letoma je bilo. Nisem mogel priti na srečanje integriranih gluhih v ZGNL. Vendar pa mi Levčeva ni hotela dati naslova enega, ki je bil tam prisoten, čeprav sva se že prej dobro poznala, le njegovega naslova nisem imel, češ, da bi prekršila zakon o varstvu osebnih podatkov. Če bi bil na srečanju, bi naslov lahko dobil!

Draga gospa,
morda se me še spominjate, saj sem večkrat prišla obiskat Darinko v porodnišnico, ko sem ji tolmačila razna navodila oddelčnih sester. Zelo lepo od vas, da ste se spomnili na Darinko, vem, da bo zelo vesela, ko ji bom to povedala. Hvala vam za vašo pozornost.
Vaše pozdrave in lepe želje bom prenesla družinici, katero večkrat obiščem in lahko vam povem, da so zelo srečni in uživajo ob lepem napredovanju hčerkice Angele.
Tudi jaz vam želim vse lepo in veliko veselja v družini z vašim otročičkom.
Lepo vas pozdravljam
Ljubica Podboršek

Najlepša hvala za ponujeno pomoč. Sem se pa kar malce ustrašila reakcije črnega sodnika. Vem, da so podatki varovani in zato tudi nisem hotela, da bi se javno razkrivali.
Bom poslala na Vaš mail mojo tel. št. in Vas prosila, da jo posredujete Darinki. Tako bo pa vredu, a ne? Če bo želela, me bo kontaktirala, če ne, pa žal ne. Odločitev bo njena.
Hvala za dobro voljo in lep pozdrav,
Petra

Le tako! Črnega sodnika pa ignorirajte, saj ga osebno poznam, in vem, da mu je dolgočas.

Draga Petrca!

Zelo me veseli, da ste se spomnili nanjo. Darinka je moja teta, pravzaprav je poročena (čisto na frišno) z mojim stricem. Lahko vam povem, da ja mlada družinica zelo srečna in zadovoljna, moja najmlajša sestrična Angelca pa je resnično pravi angelček. Z veseljem ji bom prenesla vaše pozdravčke!

Lp!

Teja šele danes sem zopet malo pokukala na to stran. Kako me veseli, da ste se javili. Ja, Angela je res en ptiček mali. Pa kakšen močan glas je imela. Vam povem, ko je bilo čas za jest, je nisi mogel kaj dosti pretentati. Takoj mamico ali pa…… Samo, da so zdravi. Kako je Darinka? Upam, da se me še spominja.
Hvala, da ste se oglasili. Bom sedaj bolj redno spremljala to stran. Morda se bomo z Darinko še srečali. To bi bilo super.
Lep dan,
Petra

Tudi mene veseli, da ste se oglasili 🙂 Darinka se vas spomne in je bila zelo vesela, ko sem ji povedala, da ste sprasevali po njej. Lahko mi pisete na e-mail [email protected] pa vam posljem kake fotografije, pa tudi Darinka bi bila vesela srecanja z vami… Kontakrirajte me po mailu, pa se bomo cesa dogovorili… Lep pozdrav 🙂

Super Teja!
Žal se vam ne upam javiti iz mojega maila, ker sumim, da je okužen. Že kar nekaj časa dobivam maile sumljive vsebine in baje gredo od mene tudi naprej. Čakam, da bo prišel moj bratec in zadevo pregledal oz. mi inštaliral novo verzijo antivirusnega programa. Vendar je precej zaposlen in bom še kar lep čas čakala.
Ja, res bi bilo lepo, da se srečava z Darinko. Se bom javila takoj, ko bo mail čist. Sem tako jezna.
Lepe pozdrave vam in mladi družinici.
Petra

Ni problema, ko boste zrihtali mail, se kar javite. Posiljam vam lepe pozdravcke od Darinke, pa od moje mami… Sta se baje spoznale, ko sta moja mami in oci prisla v porodnisnico po Darinko in puncko 🙂 Mami zanima kako kaj vas sinko… Darinka je pa zelo vesela, ker ste se spomnili nanjo in sedaj sedaj skoz sprasuje po vas in kdaj vas bo lahko srecala 🙂 Tako,da upam, da boste kmalu uredili z mailom, da se bomo lahko kaj dogovorili. Lepe pozdravcke vam in vasi druzini, sinkotu pa en pljubcek:) Aja, pa ni me potrebno vikati sem “komaj” pri 22-ih 🙂

Ma nehi črni sodnik,ne strašit tle….vsaka pomoč je dobrodošla!!!

Na začetku je vedno med in mleko, kasneje pa pogosto ostane le križ in prepir.
Zato naj kar uživata, dokler sta v prvi fazi.
Šparata naj živce za drugo fazo.

pozdravljeni
iščem prijateljico petro rezar,jaz sem milica belšak iz maribora
če želiš se mi javi. lp milica

Belšak milica

Milica, evo, tu zgoraj imaš moj email.
Lp, Petra

mag. Petra Rezar

New Report

Close