Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Preventivni pregled dojk Kam na samoplačniški ultrazvok?

Kam na samoplačniški ultrazvok?

Pozdravljeni,
pred tednom dni sem si v desni dojki zatipala bulico. Dobila sem napotnico za ultrazvok in eventuelno tudi za mamografijo, brez kakršnekoli usmeritve kam naj grem na ultrazvok. Zanima me kje se da najhitreje priti na vrsto oz. bi to storila samoplačniško. Bi ta to opravila v Ljubljani.
Hvala za kakršnokoli informacijo.

Lepo pozdravljeni.

V Ljubljani imate Center za bolezni dojk v Zdravstvenem domu Metelkova. Naročite se lahko preko interneta, pošte ali osebno. Če ste zatipala bulico, ne bi smela dolgo čakati na pregled. Če želite opraviti pregled samoplačniško, ga lahko opravite tudi v omenjenem centru.

pozdravljeni!

kje v Murski Soboti oz okolici se da opraviti UZ dojk?
lp

Spoštovana,

v Murski Soboti imate Center za bolezni dojk, kjer verjamem, da boste v nekaj mesecih prišla na vrsto. Še posebej, če tipate spremembo, čakalna doba ne bi smela biti dolga. Samoplačniške UZ ambulante v Murski Soboti ali njeni okolici pa žal ne poznam.

Sem iz okolice Slovenj Gradca in mi je ta gin. ambulanta najbližja http://www.3dultrazvok.si/ultrazvok/[/url], je katera že bila tam. Koliko se čaka?

Lepo pozdravljeni,

na straneh podjetja, za katerega sprašujete, oglašujejo kratko čakalno dobo. Najbolje, da jih pokličete in vprašate glede možnih terminov za pregled, verjamem da boste hitro na vrsti.

Srečno,

New Report

Close