Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Preventivni pregled dojk Koncesija

Koncesija

Spoštovani !

Ali je pregled z BreatScan metodo, tudi preko koncesije, če je le samoplačniški, me zanima koliko stane.

Hvala za odgovor in lep dan!

Draga Darnka,

Pregled Breastscan je zaenkrat le samoplačniški. Cena prvega pregleda je 12.000 SIT z vključenim DDV. Vsi nadaljni pregledi so s 50% popustom,saj je naša želja, da stranko spremljamo skozi daljše obdobje in s tem lahko evaluiramo rezultate merjenj stranke.
Naročite se lahko v MOGY ordinaciji Ljubljana.
Več o tem:

Lep pozdrav

Spoštovana g. Andreja!

Iskrena hvala za tako hiter odgovor.
Čeprav sem pod redno kontrolo po operaciji na dojki, bi želela opraviti tudi ta pregled, saj tako se bom počutila varnejše.

Lep pozdrav

Koliko ste stari in kako ste ugotovili, da ste zboleli, če vam seveda ni pretežko govoriti o tem !?

Draga Nina!

Ko sem zbolela, sem bila stara 41 let.Sedaj je minilo že štiri leta, odkar so mi odstranili dojko.
Moja zgodba je nekoliko nenavadna, saj sama nisem opazila nobene spremembe ali težave.
Na kratko bom opisala, kako se je začelo.
Januarja 1999 leta sem bila operirana zaradi tumorja na možganskem živcu in bila pol leta v staležu.Ker je bilo z mojo glavo vse vredu, sem želela narediti zase kaj več in sem se naročila za preventivni pregled dojk, saj ga po 40. letu priporočajo. Mamografija je pokazala čudno senco v desni dojki, zato se jo je zdravnik odločil res dodobra pretipati in našel je tumor v centru dojke, za bradavico.Odločil se je za punkcijo, ki pa ni pokazala nič posebnega.
Priporočal je operacijo, med katero so naredili zamrznjen rez(histološki pregled tkiva), kjer so ugotovili, da gre za invazivni karcinom.
Boj z rakom je bil kar težek, saj sem imela kemoterapije in tudi obsevanja, kajti ko sem se odločila za rekonstrukcijo dojke, je bila odkrita še ena mikroskopsko majhna bezgavka v prsnem košu, zato sem dobila še obsevanja v tem predelu.
Danes živim srečno, polno življenje, saj mi je ta življenjska izkušnja odprla mnogo novih, še nepoznanih poti, po katerih pokončno in radostno hodim in gledam na življenje z dvignjeno glavo, ker le tako se vidi daleč na okrog.

Če vas zanima morda še kaj, vam bom z veseljem odgovorila.

Lep pozdrav

Darinka

Draga Darinka,

Najlepša hvala za Vašo zgodbo, ki kaže, da se z voljo in hrabrostjo da premagati še tako težko bolezen.
Rešilo Vas je to, da ste še pravočasno odkrili problem in ga nato z veliko hrabrosti tudi rešili – upam da ZA VEDNO.
Prav to je tudi naš cilj – pravočasno najti bolezen – dokler je še ozdravljiva.

Lep pozdrav,

Andreja Rajh

New Report

Close