Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Preventivni pregled dojk več prsnih bradavic po telesu …?

več prsnih bradavic po telesu …?

Pozdravljeni. morda je kje že omenjeno, vendar nisem ravno zasledila …
Nisem šla k zdravniku po mnenje…zato v naprej vem, da morda pišem po nepotrebnem… pa vendar…….. Malo me je vseeno sram.. ker nevem za kaj resnično se gre…
stara sem 26 let. imam že hčer … – zakaj to omenjam… ker sem ravno v času dojenja posvetila temu več pozornosti kot sicer.
na levi roki, v neposredni bližini pazduhe, ko se med prsmi in pazduho naredi pregib… imam dve cca.3-4 mm veliki piki – pa ne ravno piki.. izgleda ( v tej velikosti ) kot bradavica. ampak brez kolobarja. In kot omenjeno, je v takratnem času dojenja, ko je bil naval mleka, me je 1x srbelo in sem čohala in stisnila ta predel pri pazduhi.. in je iz teh dveh “bradavic” pritekla kapljica mleka.. ali temu podobna obarvana tekočina ( da nebom ravno sama postavlala videnega ) . je dejansko možno da gre za dve tako miniaturni bradavici ? je možen za to poseg ?pa saj ni smrtno moteče, pa vendarle, zgleda vseeno od blizu rahlo smešno.. in na čase pred M .. ali na splošno na čase kot so bradavice občutljive, je oblčutljiv ta levi del pri pazduhi.
sedaj sem 2.noseča… in me prav zanima ( čeprav ne z zanimanjem ravno……. ) če se bo isto pojavila ta tekočina kot pri prvem otroku..

Lahko morda vseeno dobim kakšno mnenje kaj ali kako reagirati – ali pustiti ? In naj še omenim, da imam to od kar pomnim zase…le da sem pred leti ko sem začela dojiti hčerko se prvič zavzela za kaj se bi morda lahko šlo…… hvala vam.

Lepo pozdravljeni,

na vaše vprašanje lahko odgovorim pritrdilno, res gre za dodatni bradavici, kar pa ni nič zelo neobičajnega. Dodatna bradavica je najpogostejša nepravilnost dojke.
Glede ostalih vprašanj, se pa pogovorite s svojim ginekologom, kateri vas bo pregledal in vam lažje in bolj zanesljivo odgovoril na vaša dodatna vprašanja. Najverjetneje vam bo svetoval, da tega ne odstranjujete, saj očitno ni bilo za vas zelo moteče, glede na to, da ste bradavici odkrila šele pri prvem dojenju.

New Report

Close