Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Gibala/Gibalni sistem Manualna medicina – zdravljenje gibalnega sistema leva roka -rama zaboli pri dvigu te roke navpicno

leva roka -rama zaboli pri dvigu te roke navpicno

56 let in sicer nimam pb z zdravjem .

Sedim in delam za računalnikom.-smart working.
Začelo je 3 tedne nazaj,
Matra me leva roka, samo če vzdignem roko gor me zelo zaboli,čutim pri vratu, da me boli, včasih gre vsa kri v glavo, če obrnem glavo, prav leva stran (stiska nekaj)…
Samo če dvignem, fajn zaboli, potem dam roko takoj dol in bolečina pojenjuje…..
Led mi ne paše, bolj toplo.
Zgornji del rame…kakih 10 cm dol zaboli, če dvignem navpično roko.

Kako naj ravnam sedaj?
Kaj je lahko vzrok?
V primeru da ne pojenja, katere ukrepe svetujete?

V naprej hvala!

Reb

Pozdravljeni,

težave, ki jih opisujete, so po vsej verjetnosti posledica sprememb v vratnem delu hrbtenice. Dolgotrajna prisiljena drža pomembno vpliva na obrabne spremembe, ki se kažejo kot bolečine v vratnem delu, ramenskem obroči in rokah.
Priporočal bi vam redno razgibavanje, izvajanje vaj za hrbtenico, v kolikor težave ne minejo, pa obisk ene izmed naših ordinacij. S tehnikami manualne medicine uspešno zdravimo številne podobne primere.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close