Najdi forum

Pozdravljeni.
Zanima me ali lahko cutim bolec nodus ob crevesni steni pod trebuhom zaradi udarca izpred 5 let?
Vem da se lahko naredijo kasni benigni tumorji z leti od udarcev,ciste itd a zanima me ce me lahko zdaj boli levo spodaj zdaj medenica od tega?
Kot receno tudi ob crevesju cutim kasne 8cm nodus ki me boli 24/7 ze 11mesecev vcasih komaj sedim lezim od slabega pocutja. Rentgen in uz nista nic pokazala domnevam mora biti to kasno mehko tkivo potem ki ga ponavadi pokaze MR ker naj bi bil ct bolj za trda tkiva kot rentgen ce se ne motim?
Abdominalni kirurg pri katerem sem bila na pregledu je rekel da so mesta za kile
Prosta tako da to odpade se pa cuti ta zatrdlina/nodus precej globoko,tudi ko trebuh potegnem vase se cuti da je res globoko not.
Na obcutek je kot sem rekla isto kot vozelj ob vratu trd in obcutek..
Ce ga premikam me zaboli tudi pri dojki ali drugje ob crevesju/spikne.
Bolecina je grozna,izcrpana sem cele dneve.
Ce se dam na trebuh in na prste kot polozaj za sklece cutim s prsti vse na levi zadebeljno tik ob medenicni kosti in napeto.
Je mozno da bi slo za kasno vnetje narastisca nvm cesa? Ali zarastline od udarca? Ugibam. Ampak bolecine so tako hude da ne vem ..cudno.
Imela sem tudi vrocino 2meseca potem nic vec bolecine pa ostajajo.

Glede na to da me boli tudi pri spolnih odnosih a le na levi strani prav cutim da mi ob prodiranju penis butne v to zatrdlino (nimam
Pojma
Kje torej ta zatrdlina leži)… sem pomislila na endometriozo a le zaradi tega nodusa… ker se je bolecina zacela zlepa en dan prej pa nic kar je malo cudno za endometriozo.

Hvala
Lepa za mnenje in odgovor

Pozdravljeni,

lahko, da gre v vašem primeru za težave s kilo, ki ima lahko zelo različno konsistenco. Obstaja pa tudi verjetnost, da opisane težave povzročajo spremembe v mišicah ali narastiščih mišic. Brez pregleda vam kaj več težko svetujem.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close