Najdi forum

Poškodba med terapijo?

Pozdravljeni.

Pred enim letom sem bila v eni vaših ordinacij na pregledu in dveh terapijah. Prišla sem zaradi dlje časa trajajoče bolečine nizko v križu na eni strani. Po pregledu in ko sem povedala za predhodne operacije zaradi endometrioze je terapevt rekel, da moje težave ne izvirajo iz gibalnega sistema, temveč da so posledica zarastlin. Ko je pritiskal na trebuh, me je močno bolelo. Od tistega dne naprej imam zdaj poleg bolečin v križu bolečine še v trebuhu na desni strani. Po tistem sem imela odstranjen slepic in endometriozo, zarastlin nisem imela. Bolečine imam še vedno, sklepam da izvirajo iz mišic ali hrbtenice. Zanima me, ali je zaradi terapije možna kakšna poškodba, ki bi se kazala z dolgotrajno bolečino? Kako naj to odpravim, saj sem trenutno še v večjih bolečinah kot prej.
Hvala.

Spoštovani,

škoda, da se o težavah niste posvetovali z zdravnikom, ki je terapije opravil. Kljub temu, da je minilo že več časa in ste med tem že opravili različne operativne posege, vas vljudno vabimo, da nas obiščete za posvet. Terapija po vsej verjetnosti (možnost je le teoretična) ni povzročila kakšrne koli spremembe, ki bi lahko vplivala na simptome, ki jih opisujete. Bistveno bolj agresivna metoda je opravljena kirurgija, zato je tudi simptomatika lahko dolgotrajna.
Vabljeni na (brezplačen) posvet v katero koli našo ordinacijo: https://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close