Najdi forum

Spoštovani,

pred enim mesecem sem ob sunkovitem nenadnem gibu poškodovala ramo. Na dan poškodbe nisem čutila bolečine, z naslednjim dnem pa je bila bolečina neznosna. Niti naklofen ni pomagal proti njej. Bolela me je v rami ob točno določenem gibu, katerega nisem niti pod razno mogla samostojno narediti, če sem isti gib naredila tako, da je mišica mirovala in sem prizadeto roko premaknila s pomočjo druge roke, me ni bolelo. Po cca. enem tednu je začela bolečina popuščati do točke kjer skoraj nisem več čutila bolečine. Sedaj je en mesec od prvotne poškodbe in v zadnjih dneh se predvsem zbujam v bolečinah, ko vstanem je bolje, še vedno pa čutim bolečino. Na rami imam modrico, ki je ob začetku poškodbe ni bilo. Bolečina sicer ni neznosna, me pa vseeno zanima, če bi bil vseeno smiselen kakšen pregled.

Hvala za vaše mnenje že vnaprej!

Spoštovani,

predvidevam, da ob poškodbi niste opravili nobene diagnostike (RTG, MRI, UZ) sklepa. Modrica s staro poškodbo verjetno nima povezave, glede na to, da se je pojavila mesec ni kasneje. Zelo pozitivno je, da je bolečina v večji meri minila, vezano na simptome pa bi lahko šlo za poškodbo mišic ob rami oz. vezi, katerih težave se lahko pojavijo kasneje.
Za natančen nasvet glede vašega stanja in morebitnega zdravljenja bi morali opraviti pregled. Nanj se lahko naročite v eni izmed naših ordinacij: https://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close