Najdi forum

Bolečina v ledvenem delu hrbta

Pozdravljeni,
zanima zakaj bi mi lahko bolele ledveni del hrbta. Star sem 16 let in hodim v fitnes. V ledvenem delu mi vcasih kaj poka “podobno kot nekaterim v kolenih”, vendar me takrat ne boli. Boli me ko dolgo casa hodim, sedim ali stojim. Ce sem dolgo casa na nogah me tudi zelo boli kaksnih 30s ko se vlezem na pojsteljo. Zanima me ce bi lahko bilo kaj resnega in ce bi bil potreben pregled pri zdravniku in ali bi se to dalo doma pozdravit samo od sebe brez zdravnika?
Ze v naprej se vam zahvaljujem za odgovor,
Lp Fitneser.

Pozdravljeni,

v primeru “pokanja” gre za sum nestabilnosti. Vsekakor bi bila za natančno diagnozo potrebna diagnostika, za začetek RGT slikanje. Predvidevam, da gre v vašem primeru za posledice obremenitve, bolečinski občutki v mirovanju kažejo na napetost mišic.
Za natančen nasvet glede možnosti zdravljenja pa bi morali opraviti klinični pregled.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close