Najdi forum

bolečina okoli popka in dimelj

Lep pozdrav,

Že dlje časa imam težave v trebušnem predelu okoli popka na desni strani in malo višje, sedaj pa se je bolečina preselila še malo nižje blizu dimelj. Okoli popka imam pod kožo kot neke bulice oziroma odebeljeno žilo.. okoli dimelj je pa taka topa bolečina, sedaj pristotna že 10dni nekako,če ne več. Bil sem sicer pri svojem zdravniku nekaj časa nazaj,pa je zaznal te bulice in rekel,da to ni nič takega,nič kar bi me moralo skrbeti.. Vendar ker bolečina ne pojenja in je občasno precej moteča, sploh tista odebeljena stvar okoli popka in topa bolečina v bližini dimelj — me zanima ,kaj bi lahko bilo? Ni pa bolečina večja če kaj dvigam ali nosim.

Hvala, lp Primož

Pozdravljeni,

s precejšnjo gotovostjo predvidevam, da je vaš problem neposredno povezan s spremembami v zgornjem delu ledvene hrbtenice. Cona odgovornosti za tovrstne težave je namreč medvretenčni prostor L1-L2 in sicer pride v tem prostoru do t.i. krča fascije (ki ga spremlja vnetja ovojnice), le ta pa povzroči draženje korenine v prostoru L1-L2.
S tehnikami manualne medicine uspešno zdravimo tovrstne primere, primerne so zgolj t.i. mehke tehnike.
V kolikor želite, se lahko naročite na pregled v eno izmed ordinacij za manualno medicino MOGY Vaš link, na podlagi klinične slike vam bomo lahko natančno svetovali glede nadaljnjega zdravljenja.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

Zanimivo, to moj doktor ne bi verjetno pogruntal 🙂 res je ja,da me tudi v tem predelu hrbtenice večkrat boli,isto topa bolečina..včasih pa če kaj dvigujem dlje časa,pa mi začne dobesedno trokirat ta del,kar vibrira mi in boli pri dviganju… res hvala za odgovor, moram torej malo prihraniti denar in se oglasiti pri vas.

New Report

Close