Najdi forum

Pozdravljeni!
Pred 4 leti sem padel na trtico in imam nekoliko zvito/upognjeno navznoter. Po padcu sem cutil bolecino se par dni sedaj pa me je zacelo pred 1 letom boleti ko sedim. Bolecine so bile na zacetku zelo mile in so se iz dneva v dan stopnjevale. Sedaj je minilo eno leto in bolecine so neznosne s tem da se stanje še zmeraj slabša. Obe ritnici in ves predel medenice je ze tako razbolel da me boli ob najmanjsem pritisku na trtico bolecina je prisotna 24 ur na dan.
Bil sem na raznih slikanjih, na vaši manualni terapiji, pri raznih drugih terapevtih in ni nic boljse. Naslednji korak je blokada z kortikosteroidi in ce ne pomaga, operacija. Zanima me ali veste ce se z slabsanjem stanja zmanjsujejo moznosi da bo operacija pomagala.

Pozdravljeni,

preseneča me, da vam pri omenjenih težavah tehnike manualne medicine niso pomagale, saj se večini primerov s podobnimi težavami uspešno pomagamo. V kolikor ne boste našli pomoči za vaše težave, je edina možnost operativni poseg, pri čemer se odstrani del trtice. Res je, dolgotrajna kronična bolečina čez čas ostane prisotna, tudi če bolečine zmanjšamo. Na vprašanje glede slabšanja stanja in s tem okrnjeno možnost posega vam težko odgovorim, priporočam le, da naj bo poseg vaša zadnja možnost, saj kot pri vsakem posegu lahko pride do zapletov, potreben pa je tudi daljši čas za okrevanje.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close