Najdi forum

Mocna bolecina med lopaticama

Zdravo. Imam 22 let. Ze slab teden me mocno boli med lopaticama-ce lezim na hrbtu in glavo potisnem v blazino zaboli mocneje, skrbi me, da ni slucajno vzrok srce, saj imam veckrat tudi bolecine pri srcu in levi roki, ki pa s strani kardiologa niso najdene (srce naj bi bilo zdravo). Kardiolog je celo mnenja da je lahko kriva hrbtenica ali zelodec. Bi lahko bila hrbtenica kriva za te bolecine in bi zahajala tudi v levo roko?… pri zdravniku sem narocena drug teden, so pa ze v osnovni soli ugotovili, da je hrbtenica rahlo kriva. Moja drza je pa tudi katastrofa, bolj ko se.trudim lepo drzati z raznimi pasovi bolj boli. Ob pritisku pa boli tudi vratna hrbtenica in predel proti ramenama je zelo otrdel.

Pozdravljeni,

vzrok za vaše težave je na podlagi zapisa sskoraj zagotovo vratni del hrbtenice oziroma njegove spremembe. Na podlagi simptomov lahko ugotavljam, da gre za spremembe v spodnjem delu vratu. Tudi sama ukrivljenost je verjetno posledica razdraženosti enega ali več živčnih pletežev v tem delu. Hrbtenica namreč sčasoma razvije položaj, da bi zmanjšala pritisk na razdražen živec (t.i. protibolečinska drža).
S tehnikami manualne medicine zelo uspešno zdravimo številne podobne primere, predvsem pri vaši starosti zdravljenje ni zapleteno in zahteva le nekaj obiskov (terapij).
Priporočam, da se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij: http://www.mo-gy.si/i-htm/
V kolikor vam za postavitev diagnoze potrebovali še dodatne preiskave, vas bomo nanje napotili.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close