Najdi forum

Boleča mišica v nadlahti

Pozdravljeni,

v desni nadlahti me boli mišica oz. kita, ne znam niti oceniti za katero v resnici gre (če vam opišem natančneje, bolečino čutim na zgornjem desnem delu bicepsa).
Pred prb. 3 leti sem naredila čuden gib, pri katerem je bila obremenjena ta mišica in me je močno zabolelo. Bolečina je ob mirovanju hitro izginila in do sedaj ni bilo težav, redkokdaj ob slabem vremenu ali če sem čudno ležala na to roko.
Sedaj pa je bolečina prisotna že od začetka nosečnosti (t.j. 20t). Čez dan, ko se mišica ogreje je bolečina manjša in znosna, ponoči pa me zelo boli in ovira pri spanju. Na desno stran sploh ne morem ležati, če se pa že obračam si moram roko preložiti z drugo roko saj je bolečina prevelika. Najbolj mi pomaga, da imam roko naslonjeno na vzglavnik v višini ramen, ampak tudi takrat je še vedno prisotna bolečina.
Za kaj bi lahko šlo? Prosim, pomagajte.

Hvala vam, LP!

Pozdravljeni,

na podlagi zapisa vaših simptomov s precejšnjo gotovostjo sklepam, da gre za določeno vrsto tendinitisa oziroma tenfovaginitisa.
S tehnikami manualne medicine podobne primere uspešno zdravimo. Priporočam, da se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij, kjer vam bomo na podlagi klinične slike lahko natančno svetovali glede možnosti in uspešnosti zdravljenja. S seboj prinesite vse izvide in slike. Posredujem vam povezavo do kontaktnih informacij: http://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close