Najdi forum

Prosim za obrazlozitev izvida

Pozdravljeni rada bi vas vprašala,če mi vi lahko pomagate.Od januarja imam bolecine v spodnjem delu hrbtenice,ki pa niso zelo močne.Jer se mi to vleče zelo dolgo in imam tudi špikanje v nogo .Problem je nastal,ker sem zakrčena v misicah nic ne upam delat,ker se bojim da me ne bi bolelo.In se mi je pojavila ta mišicna zakrčenost ki je zelo zelo neprijeten občutek.Dobila sem tablete Sirdalud vendar jih ne prenasam dobro zato jih ne jem. Mene pa vsakodnevno ta cudn obcutek žalosti .Ali mi vi.lahko pri tem kakor koli pomagate.L.p.Sabini.Imam pa čisto sveže izvide iz magnetne resonance kjer se vidi predvsem obraba ploscic in dehidrirani diski.V naprej se vam zahvaljujem za odgovor.L.p.

Pozdravljeni,

verjetno gre za spremembe v ledvenem delu hrbtenice, ki povzročajo simptome, ki jih opisujete. Za natančen nasvet glede možnosti in uspešnosti zdravljenja bi morali opraviti klinični pregled. Zgolj na podlagi opisa simptomov, predvidevam, da vam lahko uspešno pomagamo.
Priporočam, da se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij, s seboj pa prinesete tudi izvide in slike.
Posredujem vam povezavo do kontaktnih informacij ordinacij: http://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav.

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

Prosim.za obrazlozitev izvida. Blaga spondiloza.Visina korpusov vretenc je ohranjena.Zacetna difuzna mascobna infiltracija skeleta.Nekoliko poudarjena nascobna infiltracija suphodralne kostnine prileznih delov korpusov L4 _5 L5_S1.Kongenitalno normalno sirok spinalni kanal.Conus medule in filum terminale sta v mejah normalnega.Dehidrirani diski L3do S1.Bkago znizan disk nivoja L3do L4.Brez pomembnejse stenoze spinalnega kanala ali nevrofiramov….Kakno je stanje

New Report

Close