Najdi forum

Pozdravljeni,

že kakšno leto imam bolečine in sicer v predelu leve lopatice in v področju medenice. opravila sem že nekaj pregledov, od rtg hrbtenice, rtg medenice, magnet medenice, rtg vratne hrbtenice, uz trebuha… itd. imam obrabo vratne hrbtenice, tako pravi zdravnica, sedaj sem napotena na terapije v terme, moram omeniti da sem terapije v zd že imela lanu junija ampak ni bilo nič boljše. bila sem pri revmatologu aprila lani in sicer samoplačniško ,ta me je kar na hitro odpravil, češ, da so sklepi vredu in da imam blago fibromialgijo…bolečine še kar vztrajajo, pojavljajo se vsak dan, skozi ves dan, vedno bolj me boli proti večeru. fiziatrinja meni, da je treba okrepiti mišice ampak mene je zelo strah da bi lahko šlo za kaj nevrološkega izvora. namreč v lopatici mi tudi večkrat trza mišica. imam občutek, da me bolijo mišice in ne kosti…prav tako težje požiram hrano, bila sem tudi na pregledu za ščitnico ampak je vse ok…prav tako imam rdečkaste dlani in roke, kot nekakšne lise se mi pojavljajo do ramen…zdravnica meni, da je zaradi zimskih termperaratur. ker ne vem kaj se dogaja z mojim zdravjem, vas vljudno prosim, če mi svetujete kaj naj še naredim, ali naj opravim še kak pregled pri nevrologu ali revmatologu? bi v mojem primeru lahko šlo za polimiozitis?tega me je zelo strah…v upanju na odgovor vas lepo pozdravljam.

Pozdravljeni,

vzroki simptomov, ki jih navajate, imajo lahko več različnih vzrokov ali enega samega. Zadeva deluje precej zapleteno, zato nasvet preko foruma, brez kliničnega pregleda, žal ni mogoč. Lahko zgolj predvidevam, da skupek vaših težav tiči v spremembah vratnega dela hrbenice, od koder izhajajo živčni pleteži avtonomnega živčnega sistema in lahko povzročajo številne različne simptome.
Priporočam, da se za več informacij naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij, s seboj pa prinesete tudi vse izvide in slike: http://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close