Najdi forum

pozdravljeni kaksen teden se mi pojavlja mravljincenje desne roke v kopletu, sprava me je bolelo srce sedaj pa imam mravljincasto roko, imam delo ki zahteva fizicno moc in imel sem manjse tezave z bolecinami v hrbtenici, star sem 27 let in zdrav, kaj bi lahko bilo to in kaj mi svetujete, zdravniski pregled sem ravno opravil in imam samo malo prekomerno tezo, hvala za odgovor…lp

Pozdravljeni,

simptomi, ki jih opisujete, se največkrat pojavijo kot posledice sprememb v vratnem delu hrbtenice, spremenjenega krvnega obtoka ali kombinacije obojega. Lahko, da gre za posledice prvih obrabnih sprememb ali pa zgolj za napetost mišic v vratnem delu. Manj možnosti je, da je vzrok lokalen, v sami roki.
Za bolj natančen nasvet bi morali opraviti klinični pregled. V kolikor težave ne bodo izginile oziroma se bodo še stopnjevale, predlagam, da se naročite na pregled v eni izmed naših ordinacij. S tehnikami manualne medicine uspešno zdravimo številne podobne primere.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close