Najdi forum

Vneta misica ali…?

Lep pozdrav.
Vesel bom komentarja od kogar koli. Ker zadeva traja ze drugi teden in ker noce glezenj postati taksen kot ai ga zelim😊 in ker me dohtarji samo odpravljajo z zamahom roke in ker na ortopeda se cakam,me zanima ce ima kdo podobno izkusnjo.
Tole zadevo sem si pridelal tako,da sem imel prvi dan 4x vzpon po sneznem stadionu (Pohorje. Maribor). Kako hitro gre. Nato drugi dan trening normalno in cel dan hoja po nakupih. Tretji dan pa sem imel 4x vzpon na Pekrsko gorco in kolesarjenje Ruse in nazaj. To je 24km.
Naslednji dan pa tolele. Gibljivost je mozna v vse smeri. Hodim tudi. Da bi si zvil glezenj ni sans,ker bi to vedel. Udarca tudi ni bilo. Nimam pojma kaj bi lahko to bilo…
Napihnjeno imam misico med peto in kostjo na zunanji strani desnega gleznja,ter bula na notranji strani,pod kostjo na desnem gleznju.

Vse dobro vsem.

P.s: dodal bi se fotografijo,a mi je nikakor ne uspe pripopati. Pje😁

Pozdravljeni,

na podlagi zapisanega sumim, da gre v vašem primeru lahko za vnetje tetive (t.i. tendinitis) zaradi preobremenjenosti. Priporočam vam masažo, v kolikor pa se bodo težave nadaljevale, so zelo učinkovite tudi tehnike manualne medicine. Na podlagi kliničnega pregleda vam lahko bolj natančno svetujemo glede diagnoze ter posledično možnosti in uspešnosti zdravljenja.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close