Najdi forum

Bolečine na zadnji strani kolena

Pozdravljeni,

pred nekaj meseci sem si ob izstopu iz avta poškodovala desno koleno – kar naenkrat sem začutila močno bolečino. Ker bolečina ni ponehala in sem koleno le težko pokrčila sem obiskala urgenco. Slika ni pokazala hujše poškodbe. Nekaj dni sem si koleno mazala z mazilom Perskindol in povijala.
Bolečin na sprednjem delu kolena nimam več. Pojavila se mi je bolečina na zadnji, notranji strani kolena. Ob hoji, kolesarjenju,… me ne boli. Bolečino začutim, ko koleno pokrčim. Iz počepa se ne morem upreti na desno koleno, ali pa pri izstopu iz bazena. Po masaži tega dela bolečina nekoliko popusti. Kaj bi lahko bilo to? je morda kaj nevarno? Hvala za vaš odgovor.

Pozdravljeni,

glede na to, da diagnostika ni pokazala anatomskih sprememb v sklepu gre po vsej verjetnosti za spremembe notranjih (mehkih) struktur kot so pokrčenost vezi, pri čemer posledično pride do spremenjenega sodelovanja mišic.
Za bolj natančen nasvet in nasvet glede možnosti zdravljenja s tehnikami manualne medicine bi morali opraviti klinični pregled.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close