Najdi forum

Mravljinci v levi roki in bolečina

Pozdravljeni
Že 14 dni imam težave z mravljinčenjem leve roke (predvsem dlani in še malo višje). Zraven nastopi tudi rahla bolečina. Opažam da je najhuje zvečer in ponoči, čez dan ko delam in migam me ne boli in mravljincev ni toliko čutiti. Zgodilo se mi je tudi, da sem imela mravljince tudi v levi stopali in nogi.
Čudno mi je da se to dogaja vse samo na levi strani.
Naj omenim da imam zadnje čase tudi glavobole ki so predvsem na sredini čela in sicer v predelu sinusov. Glavoboli so vsak dan, blažim si jih z oljem in gretjem. Malo me že vse skupaj skrbi da ni kaj povezano z glavo.
Mi lahko poveste kakšne so možnosti oz. za kaj nastanejo mravljinci.
hvala in lep pozdrav

Pozdravljeni,

izredno malo je možnosti, da bi težave, ki jih opisujete, izvirale iz področja glave. Vezano na opis simptomov lahko s precejšnjo gotovostjo predvidevam, da gre za posledice sprememb v vratnem delu hrbtenice.
Priporočam, da opravite RTG vratnega dela hrbtenice, s slikami pa se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij: http://www.mo-gy.si/i-htm/
S tehnikami manualne medicine uspešno zdravimo številne podobne primere.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close