Najdi forum

glavobol in bolečina v rami

Lepo pozdravljeni.
Imam naslednji problam in bi prosil za V aše mnenje.
Približno eno leto imam težave z glavo Večino časa me boli v zatilju , včasih imam pekoč občutek po celi glavi včasih me boli sprednji del glave.Pojavljajo se tudi omotica in včasih občutek slabosti kot da bom omahnu. Zdravnik mi je predpisal antidepresive ,pomagali pa niso čisto nič.Bil sem tudi pri psihijatru ki je oceni da težave ne izvirajo iz psihe.Pred nekaj časa me je začela boleti rama nato cela roka do zapestja,boli me celo po noči.Dogaja se tudi da imam moten vid.
Zanimivo se mi pa zdi da med športno aktivnostjo(tek,kolesarjenje,boks)te težave izginejo.
Prosil bi za Vaše mnenje in nasvet.
L.p

Pozdravljeni,

precej verjetno je, da težave izvirajo iz vratnega dela hrbtenice. Priporočam, da opravite RTG vratnega dela hrbtenice, s slikami pa se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij.
V kolikor bodo rentgenske slike pokazale kakršne koli spremembe, so tehnike manunalne medicine najbolj učinkovita metoda za zdravljenje tovrstnih težav.
V kolikor sprememb v vratnem delu ne bo (niti minimalnih), bi bilo v nadaljevanju potrebno opraviti CT glave.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

zivjo,imam popolnoma enake tezave,slikanje vratne hrbtenice imam cez 1 mesec. vsaj dan me boli v predelu cela,za ocmi,ze par let. od februarja pa imam iste tezave z roko.od dlani po celi roki navzgor rama vrat.vse samo po desni strani.par dni boli za znoret,nato se umiri zaa kak teden in spet ponovi.. ste ze kaj ugotovili?lahko mi posete tudi na zasebno sporocilo,ce vam ni odvec.lp

New Report

Close