Najdi forum

Bolecina med lopatico

Dober dan. Imam 35 let in ze imam tri mesece pekoco bolecino med hrbtenico in desno lopatico.bolecina ob mirovanju preneha vendar se cez dan razboli…
MR vratne hrbt. prikazuje kostne naplastitve v segmentih C3-C4 ter C4C5..v segmentih C5-C6 zmerna protruzija diska in kostne naplastitve brez zozitve spinalnega kanala.
V nivoju C6-C7 protruzija diska diska in kostne naplastitve in foraminalna prostora sta minimalno ozja..
V prsnem delu Th2-TH3 izrazitejsa proyruzija diska in kostne naplastitve..spinalni kanal zozen..
Bil sem tudi privat pri neurospinokirurgu, ki pravi da operacija zaenkrat ni potrebna oziroma da stanje ni hudo…proporocal mi je dekompresijsko trakcijo hrbtenice…na njegovem izvidu je diagnoza se obojestranska foraminalna stenoza C4in C5…
Opravil sem fizioterapije tudi trakcijo..precej masaz(tudi trigger point masaze)..po vajah za hrbtni del misic mi se misica se bolj vname in pece.. pekoca bolecina v misici med desno lopatico in hrbtenico ne preneha
,pomaga samo mirovanje..Kje naj bi bil vzrok za bolecino in kaksno zdravljenje..

Pozdravjleni,

Predvidevam, da ne gre za stenozo v prostoru C5_C6, saj bi v tem primeru simptomatika bila drugačna, bolečinski občutki bi sevali v roko.
Na podlagi vašega zapisa, sicer brez klinične slike, s precejšnjo verjetnostjo ugotavljam, da gre v vašem preimeru za t.i. cervikobrahialgijo. Katera živčna korenina je vzrok teh težav, lahko ugotovimo na pregledu.
S tehnikami manunalne medicine uspešno zdravimo številne podobne primere, prav tako je manualna medicina veja, ki je za tovrstne spremembe najučinkovitejša metoda zdravljenja.
Priporočam, da se naročite na pregled, s seboj pa prinesete tudi izvide in slike. Na podlagi anamneze in klinične slike vam bomo lahko natančno svetovali glede nadaljnjega zdravljenja. Posredujem vam povezavo do kontaktnih informacij ordinacij: http://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close