Najdi forum

Bolecina na levi strani hrbtenice

Pozdravljeni.
14dni po novem letu sva s fantom dozivela manjso prometno nesreco. Zaletela sva se v ograjo z desno stranjo avtomobila. Nič hujšega. Videti je bilo da nikomu ni nic. Naslednji dan v hrbtu zacutim ostro bolecino, ki se je razsirila se na vrat in levo ramo. Bolecina ni popustila zato sem se napotila na urgenco, kjer sem povedala da mi je spodrsnelo na ledu in sem se ujela na levo roko. Nesrece nisem omenjala zaradi osebnih razlogov. Diagnoza: vnetje in nateg ramenskega obroca, vnetje in nateg vratne hrbtenice ter vnetje in nateg prsne hrbtenice. Dobila sm hladilno kremo s katero sem se mazala. Danes, po treh mesecih bolecine niso popustile. Se vedno me boli cela leva stran hrbtenice ter vrat in leva rama. Najmocnejsa je bolecina pod levo lopatico. Ravno tako je leva stran hrbta zatecena. Kdo ve kaj bi to lahko bilo?

Pozdravljeni,

posledice težav, ki nastopijo pri prometnih nesrečah, se navadno pokažejo kasneje. Sprva zaradi šoka in sprememb v živčnem sistemu ne občutimo težav in v kolikor ni anatomskih sprememb, teh posledic ni zaznati. Na podlagi zapisanega sumim, da je v vašem primeru prišlo do spremembe v vratnem ddelu hrbtenice, bolj natančno v prostoru C5-C6.
Priporočam, da opravite RTG vratnega dela hrbtenice, s slikami pa se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij: http://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close