Najdi forum

Pozdravljeni,

že tretji mesec me boli cela leva roka. Bolečina naj bi izžarevala iz vratne hrbtenice, kjer v predelu lopatice v eni točki čutim bolečino. Na dotik imam bolečo vso vratno hrbtenico in bolečine tudi v križu. Pri zdravniku dobim samo tablete za bolečine.
Ali mi lahko vi kaj pomagate?
Hvala in lep pozdrav.

Pozdravljeni,

bolečinski občutki v roki po vsej verjetnosti nastajajo kot posledica sprememb v vratnem delu hrbtenice, ni pa nujno. Vsekakor vam protibolečinska terapaija v obliki tablet ne bo dolgoročno pomagala, saj ne odpravlja vzroka težav.
Priporočam vam, da opravite RTG vratnega dela hrbtenice, s slikami pa se naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij. V kolikor napotnice ne boste uspeli pridobiti, lahko najprej opravimo klinični pregled, po potrebi pa vas napotimo na dodatne preiskave.
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

Spoštovani

Imam podobne probleme kot so napisani zgoraj. Torej boli me na levi strani nekje nad lopatico( težko lociram bolečino,ker na dotik ne čutim neko bolečino), se pa bolečina širi na roko in v mezinec, čutim tudi nekakšno vročino na tem predelu. Bolečina traja nekje mesec dni, s tem, da je kak dan hujša, drugi milejša ampak je vedno prisotna. Podobne ampak izrazitejše probleme sem imela pred nekje tremi meseci, vendar so takrat bolečine ob počitku po 10 dneh izginile. Takrat je zdravnik predvideval, da me je le napihalo in mi predpisal Doreto. Tudi zdaj občasno, ko je prehudo vzamem Doreto ampak neke bistvene spremembe tudi po tableti ni.

Hvala za odgovor
Metka

New Report

Close