Najdi forum

Pozdravljeni.obracam se na vas v upanju da mi kako svetujete.od oktobra me boli medenica.predvsem me trga po ritnicah.sedaj pa se mi je pred kaksnim mescem pojavila se bolecina pod prsmi v predelu reber.bila sem na rtg hrbtenice in medenice.vse ok razen obrabe hrbtenice.tudi na mr kolka me je dala zdravnica.dala sem kri.pregledali tudi na rea faktor in scitnico.vse ok.mene pa vedno bolj vse boli.tudi v prsih oz prsnkci.cutim kt nek pritisk med lopaticami in v prsih.komaj se se drzim pokonci.zdravnica meni da ni nic hujsega in me ne posle nikamkr.dobila sem se edino napotnico za revmatologa.vemo pa kaksne so cakalne dobe.lepo bi vas prosila za mnenje.ali mi svetujete kaksno preiskavo.bila sem tudi na rtg pljuc in ekg.najlepsa hvala za odgovor

Pozdravljeni,

na podlagi vašega zapisa gre v spodnjem delu po vsej verjetnosti za posledice sprememb v ledvenem delu hrbtenice, oteženo dihanje in t.i. tiščanje v prsih pa je lahko posledica različnih vzrokov.
Priporočam, da se naročite na pregled v eno izmed naših ordinaci, s seboj pa prinesete tudi vse izvide in slike. Posredujem vam povezavo do kontaktnih informacij: http://www.mo-gy.si/i-htm/
Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close