Najdi forum

hude bolečine v ramenu

Pozdravljeni!
Pišem v upanju, da mi boste lahko dali kakšen nasvet, saj sama ne vem več, kaj naj še naredim, kako naj si pomagam.
Že dlje časa imam zelo hude bolečine v desnem ramenu, že več kot dve leti se to vleče. Te bolečine so čedalje hujše, nemalokrat me boli roka do komolca in pa vratu, proti ušesu. V tem ramenu mi ob gibanju tudi zelo glasno poka. Ne vem, kaj je vzrok za to, kaj bi to lahko bilo.
Bila sem že trikrat pri osebnem zdravniku zaradi tega: prvič mi je rekel, da je to vzrok menopavza, ker postanejo kosti bolj krhke in začnejo pokati in tako tudi lahko boli. S tem odgovorom me je odslovil. Vendar me je bolelo vse bolj, šla sem drugič k zdravniku, pa mi je predpisal eno kremo za mazanje. Pa mi ni koristilo čisto nič, tako, da sem šla še tretjič, jaz sem predlagala napotnico za slikanje, da bi ugotovili, kaj je, a nisem bila uslišana. Predpisal mi je Naklofen gel in protibolečinske tablete Daleron.
To zdaj uporabljam že tri tedne, ampak je čedalje slabše z mojimi bolečinami. Ne vem več, kaj naj še naredim, kako naj si pomagam. Kaj mi predlagate Vi? Verjemite mi, bolečine so resnično hude, z osebnim zdravnikom pa se ne morem nič zmeniti, ko bi mi dal vsaj napotnico za pregled v bolnišnici ali pa za kakšno terapijo…
Ne vem več, kaj naj še naredim, kam naj se obrnem, marsikatera noč mine, ko zaradi bolečin sploh ne morem zaspati. Enako je tudi čez dan, ne morem kaj prida početi, še kuham in pospravljam čedalje težje.
Kaj mi svetujete Vi? Kako naj si pomagam? Kaj bi lahko bil vzrok čedalje hujšim bolečinam? Ali bi bila upravičena do pregleda v bolnišnici ali do kakšne terapije? Kako naj prepričam osebnega zdravnika?
Res sem obupana, ne vem več kaj naj…

Hvala že vnaprej za nasvete,

Lep pozdrav

Pozdravljeni,

na podlagi podobnega opisa vaših simptomov lahko s precejšnjio gotovostjo predvidevam, da gre v vašem primeru za posledice sprememb v vratnem delu hrbtenice. Le-te uspešno zdravimo tudi s tehnikami manualne medicine.
Priporočam, da opravite RTG vratnega dela hrbtenice in se z njimi naročite na pregled v eno izmed naših ordinacij. Na podlagi klinične slike in izvida vam bomo lahko natančno svetovali glede možnosti nadaljnjega zdravljenja.

http://www.mo-gy.si/ordinacije-5/

Lep pozdrav,

*** Sergej Fedorov, dr. med., spec. nevrolog, spec. manualne medicine *** Ordinacije manualne medicine MO-GY: Trzin, dr. Andrej Kotov, T: 01/561 25 21 I Maribor, dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 02/470 24 13 I Nova Gorica, dr. Genadij Filipov, dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Koper (Ambulanta Zdravje): dr. Arkadij Januškevič, dr. Dimitrij Gaidukevich T: 05/300 23 77 I Murska Sobota (Tišina, medicinski center Živa v parku), dr. Sergej Fedorov, dr. Vladimir Fedorov T: 040 804 286 Celje I (Medicinski center Ludvigdental), dr. Roman Burdeniuk, T: 040 866 456 I Novo mesto (Očesni center Preskar), dr. Vasilij Banin, T: 040 56 56 65 I Brezplačna telefonska številka: 080 12 03 I https://www.mo-gy.si *** V kolikor boste prišli k nam na pregled, vas prosimo, da s seboj prinesete natisnjena vaša vprašanja in naše odgovore. Odgovori preko foruma ne morejo nadomestiti kliničnega pregleda. ***

New Report

Close