Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Pomoč-obdelava podatkov SPSS

Pomoč-obdelava podatkov SPSS

Pozdravljeni!

Potrebujem pomoč pri obdelavi podatkov v programu SPSS za mojo diplomsko nalogo. Zelo bi bila hvaležna, če bi mi kdo ponudil pomoč oz. mi posredoval kakšen kontakt, v primeru, da poznate koga, ki to pomoč nudi!! Plačilo po dogovoru!

[email protected]

Zdravo,

pomagam pri empiričnem delu seminarskih, diplomskih, magistrskih nalog… s programom SPSS.

Moj kontakt: [email protected].

Statistična obdelava podatkov SPSS, magistrska naloga, diplomska
Nudim pomoč pri statistični obdelavi in interpretaciji podatkov s programom SPSS (faktorska in (multi)korespondenčna analiza, regresijska analiza, računanje korelacij (Pearsonov koeficient korelacije, Pearsonov hi kvadrat, Spearmanov koeficient korelacije…), primerjava skupin (T-test, ANOVA, Mann-Whitney U test, Kruskal-Wallis H test…), testiranje zanesljivosti (Cronbach Alfa), testiranje normalne porazdelitve, izračun opisnih statistik in izdelava grafov, itd.). Pomagam lahko tudi pri izvedbi raziskav (izdelava dobrega merskega instrumenta, programiranje vprašalnika za spletno anketo…).
Kontakt: http://www.statistika.co
Viber/tel.: +387-63-997996
Skype ID: XYleonardo
email: [email protected]
Pomagam lahko pri izvedbi anket (izdelava merskega instrumenta, programiranje vprašalnika za spletno anketo…), obdelavi podatkov in interpretaciji rezultatov oz. s čemerkoli v tej smeri.
Cena je zelo ugodna in odvisna od obsega in težavnosti projekta ter je v končni fazi stvar dogovora.
Cena je zmerna, delo pa opravim kvalitetno in hitro, tako da če se vam mudi z oddajo diplomske ali magistrske naloge, pa ne veste kako bi izvedli empirični del naloge, ne odlašajte in mi pošljite povpraševanje ali pa me pokličite. Plačilo se izvede v dveh delih, pred in ko prejmete analizo in je narejeno vse po dogovoru, tako da ni tveganja, da bi plačali za nekaj, s čimer ne bi bili zadovoljni.
Kontakt: http://www.statistika.co
Viber/tel.: +387-63-997996
email: [email protected]
Skype ID: XYleonardo

nova
Uredništvo priporoča

Živijo, tukaj Nejc, lastnik podjetja Statistik.si.

Pomagali smo že več kot 700 študentom do SPSS analize hipotez. Najdete nas na http://www.statistik.si.

Pišite nam za brezplačni posvet na [email protected]. Pokličite nas na 070612521.

Srečno.

Nejc

Nudim pomoč pri tehničnem urejanju zaključnih del in pri statističnih analizah/interpretaciji rezultatov s programom EXCEL, SPSS.

Kontakt: [email protected]

Ugodno nudim pomoč pri tehničnem urejanju diplomskih/magistrskih del in pri statističnih analizah/interpretaciji rezultatov s programom EXCEL, SPSS.

Kontakt: [email protected]

Zdravo!

Nudim izvedbo statističnih analiz od 41 EUR dalje. Koliko vam lahko pomagam? Pomagam vam toliko, kot pomagam nekaterim vašim potencialnim mentorjem, učiteljem, profesorjem. Nič več in nič manj. Skratka, veliko vam lahko pomagam.

Preverite tudi vi najboljšo pomoč za dokončanje študija!

Več informacij: Vaš link

Pokličete me lahko na 041 254 606.

dr. Melita Moretti

Meni sta pomagala Matic in Zala, ki se ukvarjata s statističnimi analizami v SPSS, našla pa sem ju na Vaš link. Z njima sem zelo dobro sodelovala. Se pozna, da sta po izobrazbi fizika in na te stvari gledata malo drugače. Z njunimi interpretacijami in komentarji statističnih analiz, sem uspela relativno hitro magistrirati. Z njima sem se tudi dobila v živo in sta mi stvari tudi malo razložila, kar mi je zelo pomagalo na zagovoru.

Pripročam ju vsem, ki želite imeti statistične analize na visokem strokovnem nivoju! 🙂 🙂 LP MAJA M.

Nudim pomoč pri statistični obdelavi podatkov s programom SPSS. Nudim tudi pomoč pri zasnovanju ideje in hipotez za diplomske/magistrske naloge. Svetujem glede ustrezne izdelave anketnega vprašalnika (vsebine iz družboslovne smeri). Nudim tudi inštrukcije in svetovanje glede izbire ustreznih statističnih testov. Dosegljiva sem na: [email protected]

Objava čaka odobritev

Dodajam še link moje lanskoletne objave, saj ga je med-over izbrisal 🙂

Matica in Zalo lahko najdete na: http://www.statistikamz.si

Lep pozdrav vsem!

MAJA M.

Objava čaka odobritev
Objava čaka odobritev

New Report

Close