Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Luknjanje ušes za otroka – Mb

Luknjanje ušes za otroka – Mb

Mi lahko kdo koga priporoči – zlatarja, piercing studio? Hvala!

LP

otroci nimajo kaj za imet naluknjana ušesa. bolano.

Poslovalnice Zlatarne Celje – odličen sistem s pištolco in medicinskimi uhani v več oblikah – nov ameriški sistem, higiensko, brez mesarjenja in bolečin.

Lokacije v MB:

http://www.zlatarnacelje.si/nav2.asp?ID_podmeni=3001&lang=si

nova
Uredništvo priporoča

Saj ne veš starosti. Če se sam odloči, lahko. Recimo pri 10 letih, ko že ve, kaj je to. Samo na željo staršev pa res ne.

Poslovalnice Zlatarne Celje – odličen sistem s pištolco in medicinskimi uhani v več oblikah – nov ameriški sistem, higiensko, brez mesarjenja in bolečin.

Lokacije v MB:

http://www.zlatarnacelje.si/nav2.asp?ID_podmeni=3001&lang=si%5B/quote%5D

Brez bolečin? Te ni sram tako lagati????
Tudi moje mnenje je, da starši nimajo nobene pravice otroku luknjati ušes. To je poseganje v tuje telo proti njegovi volji. Takšne starše bi bilo treba kaznovati!!!

A ti vročina v glavo seka, ali kaj?

11-letna hči ima luknje izpred tedna dni, narejene na lastno željo v eni izmed MB prodajaln ZC, s privoljenjem staršev ( kot nagrada za zaključek šolskega leta). In veš kaj – tudi trznila ni, čisto nič je ni zabolelo, pa je po naravi zelo občutljiva! Tako da ti mene ne boš na javnem forumu kot anonimka obtoževala laganja!
Predlagam, da se raje spraviš na hladno , ohladiš glavo in njeno vsebino in umakneš prste stran od tipkovnce, ker ti ne dovolimo pisati žaljivosti!

A ti vročina v glavo seka, ali kaj?

11-letna hči ima luknje izpred tedna dni, narejene na lastno željo v eni izmed MB prodajaln ZC, s privoljenjem staršev ( kot nagrada za zaključek šolskega leta). In veš kaj – tudi trznila ni, čisto nič je ni zabolelo, pa je po naravi zelo občutljiva! Tako da ti mene ne boš na javnem forumu kot anonimka obtoževala laganja!
Predlagam, da se raje spraviš na hladno , ohladiš glavo in njeno vsebino in umakneš prste stran od tipkovnce, ker ti ne dovolimo pisati žaljivosti![/quote]

:))), se sploh ne čudim, da želi hčerka tako primitivne matere kot si ti, imeti pohabljena ušesa.
11-letna deklica je OTROK, danes želi imeti luknje v ušesih, jutri ji bo žal. Ti, prekrasna mamica, si ji mesarjenje dovolila in zdaj misliš da si super mama. Kaj boš naredila čez dve, tri leta, ko lukenj več ne bo hotela? Jo boš peljala na plastično operacijo???

Ponavljam, 11 letni otrok je OTROK, ne more sam odločati o sebi, zanj si odgovorna TI !!
Dokler ne bo polnoletna ti odgovarjaš zanjo. Ko bo polnoletna, si pa lahko da preluknjati še kaj drugega, ne samo ušesa, to je pa res njena stvar.

In ja, poudarjam še enkrat, ušes se ne da preluknjati brez bolečin, pa če si ti še tako mečeš pesek v oči in tolažiš samo sebe.

Glede anonimnosti, sicer škoda besed, vendar, a ti nisi anonimna? Glede žaljivosti pa sploh, preberi še enkrat kakšno skropucalo si napisala. Očitno si ti tista, ki ti vročina škodi.

p.s. luknje v ušesi je že zdavnaj povozil čas. Je zastarelo in nemoderno :ppp

A ti vročina v glavo seka, ali kaj?

11-letna hči ima luknje izpred tedna dni, narejene na lastno željo v eni izmed MB prodajaln ZC, s privoljenjem staršev ( kot nagrada za zaključek šolskega leta). In veš kaj – tudi trznila ni, čisto nič je ni zabolelo, pa je po naravi zelo občutljiva! Tako da ti mene ne boš na javnem forumu kot anonimka obtoževala laganja!
Predlagam, da se raje spraviš na hladno , ohladiš glavo in njeno vsebino in umakneš prste stran od tipkovnce, ker ti ne dovolimo pisati žaljivosti![/quote]

:))), se sploh ne čudim, da želi hčerka tako primitivne matere kot si ti, imeti pohabljena ušesa.
11-letna deklica je OTROK, danes želi imeti luknje v ušesih, jutri ji bo žal. Ti, prekrasna mamica, si ji mesarjenje dovolila in zdaj misliš da si super mama. Kaj boš naredila čez dve, tri leta, ko lukenj več ne bo hotela? Jo boš peljala na plastično operacijo???

Ponavljam, 11 letni otrok je OTROK, ne more sam odločati o sebi, zanj si odgovorna TI !!
Dokler ne bo polnoletna ti odgovarjaš zanjo. Ko bo polnoletna, si pa lahko da preluknjati še kaj drugega, ne samo ušesa, to je pa res njena stvar.

In ja, poudarjam še enkrat, ušes se ne da preluknjati brez bolečin, pa če si ti še tako mečeš pesek v oči in tolažiš samo sebe.

Glede anonimnosti, sicer škoda besed, vendar, a ti nisi anonimna? Glede žaljivosti pa sploh, preberi še enkrat kakšno skropucalo si napisala. Očitno si ti tista, ki ti vročina škodi.

p.s. luknje v ušesi je že zdavnaj povozil čas. Je zastarelo in nemoderno :ppp[/quote]

Daj najdi si drugo motivacijo za sproščanje svojih zafrustriranih ventilov. Najdi si kakšno drugo kost v kakšni drugi temi za glodanje in tam najedaj in izživi svoje frustracije. Bo šlo?

Iz lastnih izkušenj ti povem: luknjanje ušes ne boli, pa naj bo to pri 7, 11 30 90 letih – pika – bolj boli vrtanje zoba pri zobozdravniku, gladenje plombe po nanosu zalivke in pa npr, udarec v tibijo.

Menim, da imaš hude težave s svojo samopodobo in morda kakšne travme iz otroštva. Pa ni izključeno, da tudi zato, ker ti niso preluknjali ušesnih mečic 🙂

Glej,ljubica, temo zaključujem, ker resnično nimam navade komunicirati s tako plehkimi ljudmi kot si ti. Bi se morala spustiti na tvoj nivo, to pa moj stil.

Tako da, ti se kar tolaži, da tvoje pupe ni bolelo, da je presrečna in ima najboljšo mamico na svetu. Ti je sedaj lažje? Si lažje zadihala? Zdaj se že malo ohlaja, sigurno ti bo odleglo.

Da sem ti pa na žulj stopila in so te moje besede zadele, je pa jasno kot beli dan. Ti najbolje veš zakaj. Srečno!

Prve luknje sem imela že ko sem šla v osnovno šolo in mi ni čisto nič žal, da mi jih je mama takrat dala delati. Sedaj sicer ne nosim uhanov redno, mi je pa všeč da imam preluknjana ušesa. Me pa res zanima zakaj se eni tako usajate za vsako bedarijo. “za ah joj” kdo pa tebi daje pravico da sodiš. Pometi pred svojim pragom. Otroci ti bojo pa pri 16 od doma pobegnili, ker jih očitno v vato zavijaš.
Pa nebom zdaj začela o tem, da hodim na pravno in vem kaj so pravice staršev do otrok, ker ste eni očitno celo pamet sveta požrli. Pa si poglejte film : “My sister’s keeper” pa bo vam jasno do katerega leta starši odločajo o vsem kaj se otrok tiče. Če mama misli, da ima njen otrok lahko preluknjana ušesa je to malenkost, kot to kaj se vidi v tem filmu.

Ženska, ti res potrebuješ strokovno pomoč… Očitno vedno tako funkcioniraš, da si v stalnem konfliktu z nekom, ki si ga ustvariš sama za nič, pa čeprav na javnem forumu. In to zaradi luknjanja ušes, ki je del človeštva in njegove evolucije že tisočletja in ga al ne boš mogla spremit – to upam, da ti je jasno.

dragi moderatorji – take članke, kot so od AH JOJ – bi bilo treba odstraniti brez objave, saj niso na mestu!!!!
AH JOJ – raje ne beri, kot pišeš neumnosti!

:))), se sploh ne čudim, da želi hčerka tako primitivne matere kot si ti, imeti pohabljena ušesa.
11-letna deklica je OTROK, danes želi imeti luknje v ušesih, jutri ji bo žal. Ti, prekrasna mamica, si ji mesarjenje dovolila in zdaj misliš da si super mama. Kaj boš naredila čez dve, tri leta, ko lukenj več ne bo hotela? Jo boš peljala na plastično operacijo???

Ponavljam, 11 letni otrok je OTROK, ne more sam odločati o sebi, zanj si odgovorna TI !!
Dokler ne bo polnoletna ti odgovarjaš zanjo. Ko bo polnoletna, si pa lahko da preluknjati še kaj drugega, ne samo ušesa, to je pa res njena stvar.

In ja, poudarjam še enkrat, ušes se ne da preluknjati brez bolečin, pa če si ti še tako mečeš pesek v oči in tolažiš samo sebe.

Glede anonimnosti, sicer škoda besed, vendar, a ti nisi anonimna? Glede žaljivosti pa sploh, preberi še enkrat kakšno skropucalo si napisala. Očitno si ti tista, ki ti vročina škodi.

p.s. luknje v ušesi je že zdavnaj povozil čas. Je zastarelo in nemoderno :ppp[/quote]

Daj najdi si drugo motivacijo za sproščanje svojih zafrustriranih ventilov. Najdi si kakšno drugo kost v kakšni drugi temi za glodanje in tam najedaj in izživi svoje frustracije. Bo šlo?

Iz lastnih izkušenj ti povem: luknjanje ušes ne boli, pa naj bo to pri 7, 11 30 90 letih – pika – bolj boli vrtanje zoba pri zobozdravniku, gladenje plombe po nanosu zalivke in pa npr, udarec v tibijo.

Menim, da imaš hude težave s svojo samopodobo in morda kakšne travme iz otroštva. Pa ni izključeno, da tudi zato, ker ti niso preluknjali ušesnih mečic :)[/quote]

Luknjanje ušes boli malo, če to opravi strokonvnjak

11- letni otroci so res, da še zmiraj otroci. Ampak nekatiri pač niso ne odgovrni in se znajo postaviti zase. MIslim, da je huje, če si otrok želi imeti uhane, pa jim starši to ne dovoljijo. Danes je povsem običajn pojav luknje v ušesih, jezikih, itd … Luknanje ušes boli čisto malo.

A ste vi normalni?
Ta forum je namenjen pogovarjanju in razpravljanju IN NE KREGANJU ter zmerjanju!
A si slučajno kdaj imela luknje? Če maš navadne uhane in ne tistih čez pol ušesa se če jih pustiš nekaj časa se ti luknje ZARASTEJO! Meni so se po 1 mesecu!
In še to.. Pahaaha da so uhani ven iz mode!? Kaaaj!?
Uhani so lep modni dodatek k obleki in postavi, na splošno! Odvisno od tebe kakšne uhane nosiš in če misliš, da je ta mama neskrbna in nesposobna ker je dovolila svoji deklici preluknjati ušesa, s tabo neki ni v redu.
Se opravičujm ampak najbrž je tudi deklica (hčerka) imela nekaj s tem, če je to dobila kot nagrado, to pomeni da si je to želela, in ne zdej ti MEN in NJEJ z nekimi debatami pa nekmi ufuranimi besedami tle govorit!
In luknjanje ušes s pištolo ne boli toliko. Imam izkušnje tko da.. *Back off*

Ps: Moja 12 letna hči ma tudi luknje in se ne vidi tolko če ne nosi uhanov in to ni nekakšno mrtvarjenje. če je deklica stara 11 let in nosi tej starost podobne uhane, je možno da ji to čisto paše.
Uživejte!

Pa kok si ti stara… 90?

Hahahahahhahaha crkujem od smeha

Jas sem stara okoli 15let in mislim da je zelja vsake deklice imet uhane. Celo moja prababica ki je stara 90 si je pri 80 letih sla delat uhane tak ke nena bode glasna oz glasn

New Report

Close