Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja odločba napredovanje v naziv

odločba napredovanje v naziv

Pozdravljeni.

Zanima me, če ste tisti, ki ste oddlai vlogo novembra 2010, že dobili kakšen odgovor?

Nobenega odgovora.

Upam, da zakon pravilno interpretiram in da bom dobil pri neki plači v prihodnosti poplačilo od 1. 12. 2010 naprej.

Mislim, da so prejšnja leta dobili odgovore pred aprilom …. in upam, da si letos ne izmislijo, kaj kar mi ne bi bilo všeč ….

Lp

Živijo,

tudi sama nisem dobila še nobenega odgovora pa sem oddala novembra za mentorja. Zanima me ali smo z novembrom še ujeli vlak in se nam bo to poznalo pri plači ali ne?

LP

nova
Uredništvo priporoča

tudi mene to zanima? jaz sem tudi oddala, pa še nobenega odgovora

Jaz sem danes dobila odločbo, da sem napredovala v naziv mentor, pri junijski plači pa še poračun za nazaj 🙂 🙂 🙂

super myah, sem prav vesela, da je končno prišla. Moja še ni, je pa res, da smo vlogo oddali šele zadnje dneve roka. Upam, da pridem čimprej na vrsto, ker grem čez 1 mesec na porodniško, potem pa ne vem, kako je z poračunom za nazaj? In če ni skrivnost, koliko pa to dodatno nanese na mesec?

veš, da ne vem, koliko točno znese – se mi pa zdi, da 3 razrede 🙂

aja, pa še to – poračun ti itak in itak naredi šola, tko da po moje nima veze ali greš na porodniško 🙂

Alora,

tudi sama sem prejela odločbo za napredovanje v naziv mentor s 1.12.2010 pa me zanima, a ste ostali, ki ste odgovor že prejeli, dobili poračun za nazaj ali ne?
Se vam upoštevajo 3 pl. razredi na plačilni listi – ineterpretacije so namreč zelo različne. Vsak odgovor bom vesela.

Lp

Zanima me, če je kdo vložil vlogo za napredovanje v naziv v šolstvu. Jaz sem maja, a še vedno čakam. Baje so v zaostanku skoraj 1 leto… Je kdo vložil leta 2019 in odločbo že dobil?

Živjo!

Tudi jaz sem vložila maja letos. Sem klicala tja, pa so povedali, da naj odločbo pričakujem nekje proti sredini leta 2020, ker imajo ogromno dela – še dva meseca nazaj naj bi obravnavali vloge oddane novembra 2018… Katastrofa.

New Report

Close