Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja snemanje reklam z otroki/dojenčki

snemanje reklam z otroki/dojenčki

Živjo. Slišala sem, da včasih kaka agencija išče otroke oz. malčke, dojenčke … za snemanje reklam. Mogoče kdo ve, kje jih potrebujejo in kam naj se obrnem? Hvala in lp.

Te reklamce z otroškimi ritkami mi niso glih nekaj posrečenega. Zaradi pedofilov.

So rekli, da bodo prepovedali reklame z otroki in res bi bil že skrajni čas. Se pridružujem mnenju ofce. Pa tudi mamic ne razumem!

nova
Uredništvo priporoča

http://www.google.si/url?sa=t&source=web&cd=1&ved=0CBQQFjAA&url=http%3A%2F%2Fwww.psih-klinika.si%2F&ei=XFRiTbbDLoj84AaIn4SBCg&usg=AFQjCNFGl7oNoRp80bgz8ZmT39kHC2Ogjg

Madonca, avtorica sprašuje eno, odgovarjate čisto drugo. Poleg lune seka še ego, kajne?

Ne vem, katera agencija se ukvarja izključno z otroškimi reklamami. Mislim, da gre tukaj bolj za poznanstva, vsaj tako je bilo pred leti.
Morda za začetek vprašaš na Avdicija.com. Tam bi te morda znali usmeriti naprej.
Pa srečno!

Misliš, da bo razumela?

Misliš, da bo razumela?[/quote]

utemljeno sumim, da ne 🙂

Ma ste bedne! Imate očitno pregrde in prebustaste otroke, da bi jih filmarji hoteli za reklame.
Kaj bo pa pedofil delal z otrokom, ki reklamira puloverje in bunde ali pa krompir in solato?
Idiotke.

Ja, že z dojenčki je treba začet, če hočeš otroku zagotovit kariero …

Glavo tvoje sončice in luliko ene duge sončice – naredijo fotomontažo in že je tu glavna zvezda pedofilskega filma. Ja, tako so delali in najbrž še vedno. In pri tem je lahko tista glavica z bundo ali pa gola, ni pomembno. Ko bo odrasla, bo pa po naključju izdelek našla, si lahko predstavljaš, svet postaja majhen.

ja, razumem … ti si tam notri in me vabiš, naj pridem na obisk, da mi boš odg. na moje vprašnje. sicer pa me zanima, če vse te, ki ste tako proti, nimate slik svojih otrok na fb, kjer se vam lahko zgodi enako … pa tudi, ko jih preko maila pošljete prijateljem in jih ti forwardirajo naprej.

jje???d se strinjam s tabo.Tudi sama sva z možem nameravala najinega malčka,da če bi ga kje hoteli za snemanje reklame,samo se moram še malo pozanimati okoli.Si mogoče klicala kaj na avdicija.com?Lp

O, kriza, pa vi mislite resno! Prodajale bi svoje prelepe otroke? Ženske, niste normalne. Počasi res ne veste več, kaj se spodobi in kaj ne.
Groza.

ne, nimam jih, še svoje nimam, ker mi je totalka adijo, djaat sama sebe na razprodajo in na ogled totalnim neznancem – zakaj že točno?? z ljudmi se družim v živo, iz oči v oči, neke vritualne seanse in neko lajkanje al kakrkoli se že greste na teh programih, mene ne zanima. se mi pa smili ve stist folk, ki daje same sebe v izložbo in objavlja ne vem kakšne fotke na vseh možnih, vsem dostopnih koncih. žalostno res.

da bi šla prodajat otrokov ksiht, bi mi moralo iti ekstremno slabo. tako slabo, kot mi še nikoli ni šlo in upam, da mi nikoli ne bo, pa sem že marsikaj prestala, tudi mesece, preživete z 200 €.

Pozdravljeni
Moje ime je Alen Petrović imam punčko staro 3 mesece, če boste imeli kakšno ponudbo me lahko kontaktirate na tel. 069691055. Prosil bi vas za vaš kontakt, da bi vam pošljem slike. Za vaš odgovor se vam že v naprej zahvaljujem in lepo pozdravljam.

New Report

Close