Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja katere TETRA plenice so najboljše??

katere TETRA plenice so najboljše??

Ker si moram pripraviti zalogo vsaj 20 kom TETRA plenic ( za nego dojenčka) me zanima, KATERE tetra plenice priporočate in kakšne so katere?

Baje so dobre Tosamine..
kaj pa tiste iz DM-a?

Prosim za kakšen nasvet?

katere so zarobljene??

hvalaa

Mi smo imeli navadne bele-kupljene v Pikapolonici, pa smo preživeli.

Meni so Tosamine super (imam jih pa še iz prejšnjih let), pa bojda so bile včasih še boljše. ČE imaš možnost in ti ni predaleč, ti svetujem, da se odpelješ na Vir pri Domžalah in greš v njihovo trgovino, kjer lahkio vse otipaš i s prodajalko predebatiraš, kaj boš zares potrebovala. Recimo meni so njihovi vatiranci zakon za čiščo po porodu. Uporabljajo jih v porodni sobi, potem pa je odvisno od tebe, če jih boš imela ali ne. V porodnišnici v LJ recimo dobiš dva paketa Vir 80 in to je to, vse ostalo je odvisno od tebe. Vsak dan dobiš ene mrežaste hlačke.

Drugače so pa super plenice tudi iz Hoferja.

nova
Uredništvo priporoča

Definitivno Tosamine. Pa še slovesnko podjetje podpreš. lovenci bi morali bit malo bolj patriotski.

Jaz pa ravno Tosamine odsvetujem. Sem jih kupila pri prvem, pa še po dveh letih vse stran leti od njih. Poden od podna!!! Res so bile včasih boljše – imam 23 let stare, ki so kljub res intenzivni uporabi (za navadno previjanje!) še vedno boljše od tega klumpa. Dobre so tudi pisane Hoferjeve in Muellerjeve, pa tudi ene slovenske bele- mislim, da Aljaž.

najboljše so tiste iz IANE endar deage…ugodne in dobre so ene iz BC v roza pakungi proizvedene v Bosni

Jaz sem ponovno kupila Tosamine (Toto) tetra plenice.
Po treh letih pranja na 95 stopinj so še vedno ok – to pa meni predstvalja znak za kvaliteto. Dobili smo tudi 10 plenic (potiskanih) iz Hoferja, ki še čakajo na prvo pranje in uporabo, vendar mi na pogled delujejo bistveno tanjše od Toto plenic.

ste pripravljena prodati te pisane plenice??

lp

Jaz sem kupila nekaj paketov Tosaminih v razmiku parih mesecev (3 leta nazaj) in res je bila ena serija obup, sicer z njimi povsem zadovoljna.

Imam Ikeine in Tosamine, ker so mi vsi svetovali Tosamine, da so najboljše. Ja, mogoče v Slo, ampak v primerjavi z Ikeinimi so katastrofa!! (samo če so res, kake so šele druge???) Kot bi dale čez že 5 generacij. Ko sem jih oprala, so same nitke stran visele, rob kar tako neki cigu migu itd., tanke … Tako da jih imam sedaj samo za na previjalno blazino, da pač dete leži na plenici, ker se itak vedno polula med previjanjem. Ikeine so pa v primerjavi s temi debelejše, imajo fajn in ornk rob (kot npr. namizni prt), bolj kompaktne itd. Je pa res, da se pri pisanih barva spira. Izkušnje imam samo s tema 2, ker imamo novorojenčka in se še niso 100 x oprale …

ste pripravljena prodati te pisane plenice??

lp[/quote]

Prinesel jih je Božiček (beri Božiček babica) še nerojenemu detetu – tako da niso naprodaj. 🙂

l.p.

za jazpatakole:
Po Ikeini spletni strani iščem te plenice, ki jih omenjaš, pa jih ne najdem. Pomagaš, prosim?

Dm-ove plenice so KATASTROFA, grobe da dol padeš, sploh pa ne bodo prišle v poštev če bo potrebno široko povijanje.
Hoferjeve so tudi precej grobe. Mullerjeve so zakon, tudi cenejše od tosaminih.

V dmu so trenutno tosamine plenice znizane.

Tosama? Ne, hvala. Tud jz sm do nedavnega prisegala na slovensko… samo dokler bo kitajski kontejner robo dostavljal v Tosamo, ne vidim razloga za preplačilo kvazi slovenskih proizvodov :/

Meni so top od trgovine mali kobacaj. Se nic ne razvlecejo. http://www.mali-kobacaj.si

Kupila tetra plenice od Tosama (klasicne bele), tosama (bele z nekimi slikcami-pujski) in swaddle plenico od aden and anais.
Od teh so najboljse od aden and anais (so drazje) ker so od prvega nakupa naprej mehke in obdrzijo obliko in se rob ne cufa. Ker od Tosame so trde in ostanejo trde (v primerjavi z aden and anis) tudi poveckratnih pranjih in rob se zacne cufat.

Babyono pleničke so kakovostne in poceni. Morda Pippi, ki so malo dražje ali pa v vsakem primeru Jollein. Bogata ponudba je na spodnji povezavi:

https://www.kreativne-igrace.si/nega-dojencka/tetra-plenice

LpT

Odgovor na objavo uporabnika
barbi.mon, 05.03.2011 ob 11:20

V dmu so trenutno tosamine plenice znizane.

Pa tele bele, bol jih pereš bol somehke 🙂

https://www.kreativne-igrace.si/pippi-tetra-plenice-brilliant-white-8-kos

New Report

Close