Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja če daš otroku ime Zala

če daš otroku ime Zala

Če daš otroku ime Zala, pa potem ni ravno lepotička, a mislite, da ti je potem žal?

Pa še je nekaj takih imen, samo se ne spomnim zdaj … ko dejansko ime malo nakazuje lastnbost … ki je ali pa je ni.

Komentirajte!

???

Če ni ravno Zala, jo pa spijemo Zalo namreč, ker je zdaj ravno prav vroče. Butast odgovor na butast vprašanje.

nova
Uredništvo priporoča

Jao bože moj, kere mate…

hja, če ni glih lepotička, pol je bolj taka ”vodena” kt Zala life al pa una brez okusa, no pa ji ime spet paše, ane ? Drgač pa teb sigurno ni ime Brihta, ane ?

Po tej logiki bi morala imeti tudi Mirna Reynolds drugo ime …

Pffff, a sem toliko vtemo brcnila? :)))))

Pač no, a me res nihče ne razume.

Saj je še več podobnih, samo se res ne spomnim, ker em vročina zdeluje.

ps: NIČ slabega mislila, NIKOGAR nisem hotla užalit itd ……… Da ne bo še to narobe razumljeno.

Ja, Mirna je tudi mogoče tako ime, ki bi lahko bilo v bistvu pridevnik, označevalo lastnost.

Pa Živa tudi.

Pa vem da je še več imen, samo se ne spomnim.

Pa ne da en bi smela imet deklica takega imena, če niam ravno te lastnosti ……….. samo čez čas mogoče ugotoviš, da ni bila najbolj posrečena izbira in ti je žal – ali pač ne???

Vse te zastopjo,sam sej veš, da
brez prcanja ne gre. Drugače pa , če bi dala jaz svoji ime Zala, pa ne bi bila glih najlepša ,jaz tega ne bi opazila,ker so meni moji otroci itak najlepši

Bi katera, ki ima doma Zalo, tole komentirala iz prve roke.
Bi morda deklico imenovali drugače, vam je žal?

Hvala.

če ni prav lepotička , je to ime idealno, saj meni je zala eno najgrših imen kar jih je!

Če je grda kot smrt, ji lahko daš ime Matilda˙(:

hahahahahaha :)))) tale je pa dobra…

Evo javlja se mamica, ki ima hčerko Zalo.

Ko sva se z možem odločala glede imena sploh nisva razmišljala ali bo lepa ali ne. Kakšne butaste imate pa to ni res ! Najprej počakajte da vidite ali so otroci lepi ali ne, pa jim potem dajte imena.

Pa kaka Neža, ki potem trenira full contact … Pa kak Blaž temnih las in polti … Bojazljiva Urša, kaka bolj možačasta Julija …. Depresivna Nada ali Vera … Silvester, ki stanuje sredi Župančičeve jame in v gozd zaradi klopov sploh ne upa …
Po tem ključu bi sploh težko otroku dal ime, dokler ne odraste.

Še najbolj so “zadeli” starši Miloševića. Slobodan …

Marsikje v Sloveniji lepi deklici rečejo, da je “zala”, vendar ime ne izhaja iz te besede. Zala je okrajšano ime Rozalija, ki ima korenine v latinski besedi rosa – “vrtnica” ali “rožni grm”.

Meni je tudi Zala prav nič lepo ime. In sploh ne uporabljam pridevnika Zala za lepoto. Pridevnik zala ….. mlakenka se mi zdi da so uporabljali pred 100 in več leti, zdaj pa se tega pridevnika ne uporablja več in se mi zdi da obstajajo tudi taki, ki ob imenu ne pomislijo na to da je dekliču dejansko ime Lepotička.

In če daš punčki ime Helena, pa se zaradi nje ne začne niti ena samcata vojna, potem je najbolje, da se v zemljo pogrezneš.

In če daš punčki ime Helena, pa se zaradi nje ne začne niti ena samcata vojna, potem je najbolje, da se v zemljo pogrezneš.[/quote]

Aja, zato poplava novodobnih imen brez pomena 🙂 Zdej mi je pa jasno.

New Report

Close