Najdi forum

vzdrževani loverboyi

….CITIRAM iz drugega foruma…….

No, ampak na tak način je razmerje kar lepo v ravnovesju. Medtem ko ti služiš denar in te ni cele dneve, mora nekdo skrbeti za otroke in stanovanje, ne?

Moški paraziti delujejo drugače. Njim ni do resne zveze in do družine. Ker dobro vejo, da čim je tu skupno bivanje in otroci, bodo tudi sami prisiljeni nekaj investirati v to – ali denar ali delo. Najljubše tarče moških parazitov so samske mamice s službo in stanovanjem. Kamor lahko pridejo jest, spat, seksat, se tuširat, gledat TV, za vse te stroške ne prispevajo niti ficka, kadar jim paše, grejo pa prespat “domov”, da imajo še zmeraj argument “saj ne živiva skupaj in mi torej ni treba nič prispevat”. Pri otrocih ne pomagajo, ker pač niso njegovi. Oni nikoli ne mislijo živet skupaj s to žensko. Nikoli ne mislijo imet otrok z njo. Čeprav ji oboje obljubjajo. Saj zato jih pa ženska tudi gleda. Ne zaradi seksa. Zato, ker ji lažejo, da mislijo z njo resno, čeprav si v resnici želijo biti samo vzdrževani loverboyi.
…………………………………….

A je tole kaj resnice v praksi?
Ker je večina mamic tle z otroci?

lp

Seveda je takšnih moških kar nekaj, predvsem ko gledam v krogu znank in prijateljic, ter bivših sodelavk mi ni jasn, kako to da ženske od začetka ne postavjo meje in pogoje.
Največkrat so to mal mlajši fantje, ni pa rečeno, ki še po navad stanujejo doma pri starših in se od njih ne nameravajo selit. Tko imajo zmer dobro ozadje od doma, kar pa ne pomen, da ne bi rarbl mal nežnosti in razvajanja še od žensk.
In kakšna ženska je najboljša? Takšna, ki ima svoj življenje poštiman in ne nuca da ji moški kaj materialnega nudi, zraven pa je še dovolj zaposlena, da nima preveč časa in energije za skakanje naokol.
Mamice so najboljše, ker je pri njih že dovolj odgovornosti, ustaljen delovni dan, spoprijemanje z obveznostmi etc.
Moški, ki si poiščejo takšne ženske in se do otrok in nje tako ignorantsko obnašajo, si žele in iščejo samo mami, ki bi skrbela za njih. Istovetjo se z otroci in zato so tudi takšni. Z njimi ni lepe sedanjosti, kaj šele prihodnosti.

… jaz sem to in tam imela občutek, da je moj tak. prav res tak. zdaj pa … ne vem, al je bil tak, pa se je spremenil, al pa ni bil tak, samo ni mogel dajat drugačne vtisa glede financ, ker takrat res ni imel.

je pa meni ok, da spi doma, da ni vsako noč pri meni.

nova
Uredništvo priporoča

… jaz sem to in tam imela občutek, da je moj tak. prav res tak. zdaj pa … ne vem, al je bil tak, pa se je spremenil, al pa ni bil tak, samo ni mogel dajat drugačne vtisa glede financ, ker takrat res ni imel.

je pa meni ok, da spi doma, da ni vsako noč pri meni.

… jaz sem to in tam imela občutek, da je moj tak. prav res tak. zdaj pa … ne vem, al je bil tak, pa se je spremenil, al pa ni bil tak, samo ni mogel dajat drugačne vtisa glede financ, ker takrat res ni imel.

je pa meni ok, da spi doma, da ni vsako noč pri meni.

… jaz sem to in tam imela občutek, da je moj tak. prav res tak. zdaj pa … ne vem, al je bil tak, pa se je spremenil, al pa ni bil tak, samo ni mogel dajat drugačne vtisa glede financ, ker takrat res ni imel.

je pa meni ok, da spi doma, da ni vsako noč pri meni.

🙂 Prov zabavno pisanje.

Po drugi strani pa. Zakaj pa ne tako, če obema paše. Zgleda da sem tudi jaz LOVERBOY ops ne. Jaz sem mel LOVERGIRL. Zivim na svojem. Mel sem fajn prjatlco, ki pa je zal preveč brala kozmopolitana in tudi podobna mnenja kot zgoraj pisano. Pol pa je šlo samo navzdol….
Kaj naj bi ji računal, da lahko prespi pri meni. Hrana pa je hrana. Za dober sex je moski pripravljen narediti marsikaj….
Zgleda, da ji je blo preveč fajn….. pa je raje šla.

Tako, da so zgodbe takšne in drugačne. Vedno se bo nedko pocutil izkoriščen. Čeprov v resnici daleč od tega … ampak ponavadi kaka zenska zenski hitro odpre oči. Kako te izkorišča? Full je prasec … he he.

lp
KrEn__

He…he…..zelo dobro napisano….

Moja prijateljica ima takšnega. Mislim, da že nekaj časa razmišlja, da bi ga zapustila.

HE HE, upam da ji boš svetovala kot dobra prjatlca , naj ga nekam pošlje.
Tvojega nasveta bo sigurno vesela…. 🙂

Dej ne seri……

HE HE, upam da ji boš svetovala kot dobra prjatlca , naj ga nekam pošlje.
Tvojega nasveta bo sigurno vesela…. 🙂

Dej ne seri……[/quote]

:))))) meni vsi govorijo, da me moj samo izkorišča. začenši z mojo mamo, sestrama, znanci (prijateljice kljub vsemu ne podajajo takega mnenja), … ko te nekdo dolgo pumpa … ja, izgubiš občutek in jaz sem bila kar nekajkrat prepričana, da sem molzna krava. potem pa … ups. najprej sem pometla z vsemi mentalnimi zažiralci in zdaj se vse skupaj počasi umirja. ne razumem zakaj druge briga, s kom si, kakšno zvezo imata, kako funkcionirata … in kdaj bova skupaj zaživela. ma nikoli ne bova, zanalašč. da bodo imeli ja kaj govorit. :)))))))))

Lea 35,
mislim, da imava istega tipa?? :)))
Ravnokar ga bom brcnila…in normalno živela naprej….

Škoda, da nimaš naslova, da si izmenjava izkušnje…
Na koncu koncev raje otroku dam, kot da me pa stalno nažira…
Pa še prosit je potrebno, da kaj naredi vsaj posesa????
Za koga? Zato, da hodi, sem ter tja in da mi uniči živce in življenje???

Ni potrebno….

Meni pa ni jasno, če imajo svoje stanovanje in pridejo torej na obisk, zakaj bi morali, kot pravi lea35 plačevat za hrano, spanje, seks, tuširanje, gledanje TV, zraven pa še paziti mularijo, ki sploh ni njihova? Saj so verjetno povabljeni, ker če niso, se jih pač preprosto vrže skozi vrata.
Če se kakšna s tem ne strinja in ga hoče vseeno imeti, mu pač ne postreže s hrano, TV ugasne, seksa z umazanim in mu naroči, naj prinese spalko. Za vahtanje pa mu ponudiš 4 eur na uro.
Drugače je, če gre za skupno gospodinjstvo.

On je njen pol-partner, ne obisk….obisku se postreže kava in kakšen narezek, potem se jih pa pospremi skozi vrata……..tukaj pa je vse vse DAJ-DAM sistem…..problem nastane, če eden pričakuje več kot je drugi pripravljen dati in obratno……….moj pol-partner je z mano spravljal drva in belil stanovanje (likati pa mu nisem pustila, ker ni imel pojma)….šel je v klet in nadeval peč, pripravil mi je čaj, ko sem bila bolana in mi masiral vrat, ko sem imela heksen šus,pokosil celo parcelo, prelopatal vrt, itd, itd……..vse je naredil prostovoljno in samoiniciativno….zame je bilo to dovolj…..vse, ki pa imajo takšne veze in se počuti podrejene in ujete, njihova pričakovanja pa neizpolnjena, pa naj razmislijo zakaj so v tako zvezi…….ali pa naj začnejo računat polne penzjone:))))))

WildWind ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Ability is what you're capable of doing. Motivation determines what you do. Attitude determines how well you do it.

Moj bivši mož je bil tudi ko en loverboy.

Vsak od nas dobi tisto, kar trenutno potrebuje in kar (podzavestno) misli, da si zasluži. Meni osebno je ideja loverboja bolj blizu kot ideja moža. Ni mi treba vsak dan odnašati riti, s sinom delava kar nama paše, pospravljava ko nama paše, greva spat ko nama paše, jeva kar hočeva……… Ko pride loverboj, se pomojčkava, operem mu perilo in veliko nočnih pogovorov, božanja in sexa….. a čez čas je čas, da gre drugam :))
Zadeva funkcionira 4 leta. QL, a?

Takih pa je zelooo veliko:)))) itakda se žena na vse navadi:))))

He he tole me ja pa nasmejalo..tale post sem prenesla iz druge teme ker ima moja prijateljica takega….problem je pa v tem da je živel PRI njej kar skoraj leto dni, ne hodil na obisk ampak živle tako kot da se ga nič ne tiče, kar ne gre…
in ji dopovedoval da jo im,a sicer rad a nič od njega in se je tri leta odločal ( in ji to tud v fris povedal) da še vedno ne ve ali naj bo z njo al ne itd…obljubljal da bosta zaživela v njegovem stanovanju skupaj ( večje) pa ni nič od tega blo …manipulacija…

Moškim kuhate, perete, plačujete stroške, crkljate … potem vas prevarajo, pa mu seveda ponudite pa še eno možnost itd.

Zakaj bi se moški sploh kaj trudili, če pa lahko najdejo take uboge in nemune ženske, ki jim je pomembno samo to,da nekoga imajo, pa čeprav že vrabci čivkajo, da je odnos vreden eno hudičevo figo.

Bodi srečna, da obstajamo takšne. Če nas ne bi bilo, bi tak moški šel k tebi in ti čez par let naredil isto. Tak, da ne joči, ker se je odločil za ženo, vesela bodi in hvaležna.

New Report

Close