Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Sesalec Rovus-vaše izkušnje!!!

Sesalec Rovus-vaše izkušnje!!!

Že nekaj časa gledam reklamo za omenjeni sesalec in priznam, da me pošteno mika nakup…pa še ugoden je, glede na navadne na vrečko.

Vendar pa tudi reklamam ne zaupam, zato vas sprašujem:
– Kako se obnese…reklama govori resnico?
– Kako pogosto je treba čistiti filtre, ko se na njih naberejo večji delci…koliko stanejo dodatni?
– Če takoj po uporabi ne odliješ vode, začne smrdeti?…slabe izkušnje svakinjinega velikanskega Phillipsa, ki smo si ga sposodili samo enkrat in nikoli več, gnus od gnusa, kam vse moraš potisniti roko, da potegneš ven svinjarijo…tudi ona ga je uporabila morda 3x v 5 letih, stal pa je preko 100.000 SIT.

Torej, prosim za praktične izkušnje!
Hvala!

LP

LP, Mama3m

Sicer za sesalec ne vem, je pa tast kupil baterijski sesalec SS, ki ga tudi reklamirajo, čista natega v bistvu kar glasen(ne vem kako lahko otrok v reklami zraven spi) na malo debelejši preprogi skoraj neuporaben vglavnem NATEGA. Smo ga hotli nazaj poslat pa kao ni mogoče ko je dal čeke, so imeli srečo da sem bila dobre volje drugače bi se zdrla na njih, kakšen klump prodajajo. Lep dan še naprej LP Casalli

Za Rovus ne vem, a naj povem, da imamo doma izjemno dobre izkušnje s Vorwerkom, to ti lahko zagotovim, ker ga imamo skoraj 15 let in še vedno dela kot nov, tiste ščetke spucajo tepih neverjetno, da je ves svež, že nekdaj je bil drag (zdaj ne vem kako je) ampak se je izkazal za naložbo, edini strošek so vrečke in osvežilci (3 jurje za 6 vrečk, ki jih ne menjaš vsak mesec), vodnega sesalca pa nikoli ne bi imela, je preveč svinjarije s to vodo, pa tudi sicer se mi ne zdi boljši od globinskega, daleč od tega. Sicer nisem pristaš reklame, ampak ta reč je res vredna tega, ne morem ga prehvalit:) Upam, da sem ti pomagala.

nova
Uredništvo priporoča

Hvala obema za odgovor.
Worverka imamo doma in pri tašči že x let …moja mama je zamenjala za najnovejši model in je super zadovoljna, tašča pa abolutno nezadovoljna in jim je žal, da so dali toliko denarja zanj…res pa, da so ga vsa leta samo gurali in metali po tleh, rednega servisa nikoli ni videl, pa je kot kup zmajane plastike.
Na sosednjem forumu so Rovusa odsvetovale, ker bojda smrdi, tudi če ga spučeš, kar pa mi je že itak mož zagotovil, ki je proti njemu iz logičnih razlogov…jaz pa z glavo skozi zid.
Ah ja, bom očitno še malo počakala.

LP

LP, Mama3m

Do nedavnega bi ti rekla o.k. za rovus in vorwerk, vendar nič več.
Razvoj gre pač naprej in končno se pojavi super dovršena stvar.
Preizkusila in primerjala sem SAKURO, z eno besedo noro!

Z testnimi nastavki vidiš razliko med sesalci z vrečko,tudi vorwerk,kirby…
in tudi z ostalimi vodnimi sesalci-kaj gre nazaj v zrak,kaj posesa…
V vodi je svinjarija,(ste se kdaj vprašali,kaj gojimo cele dneve v vrečkah,pri vsakem sesanju s toploto še vse dobro razmnožimo in pošljemo nazaj v ozračje)hvala bogu,da tako očisti,,smrdi ne ,(jo pa ne puščaš cele dneve),ki pa jo nikakor ne čistiš z rokami in je strogo ločena od vseh filtrov,jih ne umaže. Čistiš globinsko vse oblazinjene stvari,še posebno jogije,pereš vse talne obloge,oblazinjene stvari,s paro tudi okna,pečice,odstraniš vodni kamen,…
Poleg čiščenja zelo važen del aromaterapija,vlaženje zraka,čiščenje zraka,inhalacija,zračno hlajenje,zračno gretje…ne pa da še ure dolgo vohaš sesanje.

Skratka pazi pri nakupu cenenih vodnih sesalcev,ki ne perejo z vodo ampak jo samo pobirajo,filtri stojijo v vodi,ne sesajo globinsko,skratka plastik fantastik za ogromno denarja,ker nam stojijo neuporabljeni.
Raje enkrat dobro in trajno,kot veliko poceni ,neuporabnih nakupov,preizkusila sem mnoge pri nakupih prijateljic.

Prosim,kateri forum?

ampak tale SAKURO je res NOR (sem imela predstavitev), ampak bi bilo treba pa zelo veliko denarca odšteti zanj; meni ga zaenkrat bolj primankuje kot ne, torej bom še počakala na boljše čase…

Kaj pa Hyla?

lili, sem v eni temi prav prebrala, da stane ta tvoja zadeva preko 700.000???????!!! Jezus, dati toliko denarja za čiščenje…pa še sama moraš čistit.
Zato sem vprašala za Rovus, ker je normalno dostopna cena. Ma, če bi imela toliko denarja odveč, si raje umislim čistilko 2x na teden in se igram z malimi na sončku, namesto da bi sama švicala po hiši. Pa brez zamere, tako je moje mnenje, hvala vseeno za odgovor.

LP

LP, Mama3m

Pozdravljeni!

Je že kdo kupil robotski sesalnik ROVUS® BluePower G1 (sedaj ga ponujajo pri Merkatorju v programu zvestobe za 150 pik)? Nikjer na spletu ni zaslediti nobenih mnenj, ker naj bi to bila nova kolekcija.

Je mogoče kdo kupil kateri drugi sesalnik iz te linije?

Še spletna stran z vsemi izdelki: http://www.rovus.si/rovus-linija-izdelkov/

Hvala in lep pozdrav

Ja, js sm kupla na točke pokončnega 2v1. brez kabla, baterijskega.
Moram pa povedati da je plastika na delu kjer sesalec stoji počila in sedaj ne stoji več in ne vem,ali ga bodo vzeli pod reklamacijo.
Sem se zelo veselila tega nakupa, za v vikend, da na hito potegneš po obrokih, zdaj pa sem kr v skrbeh kaj bo iz reklamacije nastalo..

ima še kdo kakšno izkušnjo

aha, drugač pa vleče tak tak….lahk bi bil bolj močen , posodo je treba redno čistiti, filter stresati in vsake toliko oprati pod vodo.

Zelo hitro zamaši filter, tako da potrebuje veliko vzdrževanja. Iz tega razloga tudi odsvetujem nakup, saj, skratka, na vsake dve uporabi ga moraš dat na kose in čistit…
Poleg tega, pri temu sesalcu bo veselo, ko se bo plastični kontejner nekje odlomil in bo vlekel not zrak (ne bo več vakuuma in bo zgubil moč).

New Report

Close