Med.Over.Net

Starši in otroci

Odgovarjajo: Mirjana Frankovič, transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

Za naše navihance je potrebno biti iznajdljiv, domiseln, ustvarjalen, igriv, vesel, nasmejan, iskren, vztrajen, včasih zaskrbljen ... Preberite izkušnje in zaupajte svoje.

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj

MirjanaFrankovic

Lepo ime za punčko

Default avatar

kakšna pomoč neki

Žzv je napisal/a:
Prijateljica ima pa trojcke.
Sem pomagala izbrati imena.
So pa doroteja (dora), teodora (tea), in teo
za vsem otrokom dat ista imena je pa res rabila pomoč.
Že pri dvojčkih očitno staršem možgani propadejo, pri trojčkih so pa čisto fuč.
jim ni nihče povedal, da so to tri različne osebe in ne paket treh štumfov naenkrat?
Default avatar

Aaaaha

Slovenska imena so mi vsec! Za punce ana, neza, martina ...
Default avatar

zame pet najlepsih

Linda, Mija, Meli, Tisa, Zarja ...
Default avatar

Lepoime3

Zame so lepa imena vsa imena za katera se da videti iz kje izvirajo in katera imajo nek pomen. Ne npr. imena Naja, Taja, Nia, Lula, Thai, Aja in ostala pasja imena.
Všeč so mi dolga imena kot so Katarina, Valentina, Aleksandra, Anastazija, Tinkara, Barbara, Aleksija, Doroteja, Gabriela, Elizabeta, Izabela, in pa tudi kratka kot so Ana, Anja, Asja, Ajda, Lea, Tea, Ula, Iva, Eva, Nika, Naomi, Sara, Tina, Lina, Lora, Maja, Aleks, Mateja.
Definitivno priporočam eno tako ime, ki ga bo punčka nosila s ponosom tudi ko bo odrasla in ne bo zvenelo kot neka spakedranka ali pa kot da kličeš psa. Nekatere je prav sram da imajo tako ime.
Sicer pa ko se bo punčka rodila boste že začutili katero ime ji paše. Vso srečo z drobižkom!
Default avatar

Xrobe

Xrobe tukaj vnaša podatke, Vaše Ime je......
Default avatar

Xrobe

Se Vam opravičujem moje pravo ime je Robert in Vaše Ime
Default avatar

Xrobe

Lepo ime za punčko je Sonja, ampak mora biti kakor Phantasy
Default avatar

Xrobe

Lepo vas prosim povežite se na Skrivnost zdravja in lepote.ok

Moderatorji

Mirjana Frankovič , transkacijski analitik - psihoterapevtka, doktorandka SFU Dunaj
MirjanaFrankovic