Najdi forum

Otrokova velikost noge

Kako velike noge imajo vaši otroci. Meni se namreč zdi naša obutev ogromna in “preverjam”, ali imam prav:

– sin, 15 let, 44
– hčerka, 9 let, 37
– hčerka, 5 let, 33

hčerka,13 let, 38

Sin, 19 let, št. 46
hči, 5 let, št. 32
:))

nova
Uredništvo priporoča

Sin, 5 let, 30
Sin, 3 leta, 25

mulc 11 let – 44 ali vec

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

SIN 5 LET – 26-27
sin 7 let – 32-33
sin 9 let – 34-35

no, oči ima 42 in mami 39, tako da noge v dolžino očitno ne bodo prav velike, fantje v višino pa najbrž kar…(mali sicer po povprečjem, starejša dva pa nad – 100 cm, 130 cm in 140 cm)

SIn, leto in pol: 24

Mi smo pa pri micenih (kratkih) :
sin 8 let – 32
sin 5 let – 28
mami xy let – 35 :))))))

Zase večinoma kupujem na otroškem oddelku, potem mi pa učenke (7,8 let) v šoli rečejo : učiteljica, jaz imam tudi take čevlje!!!! (pa še isto številko)

Taki smo, očitno ni nihče več po jusu :)))))

Skoraj 11 letnik – številka 38
3 letnik – številka 25/26

Nismo pri velikostopalnikih, smo pa pri dolgonogaših.

LP Maja

Lep pozdrav !

Hči – skoraj 7 let – 29, 30

Jaz sem imela v osmem razredu št. noge 38 in jo imam še danes :))))

Uboge punce, ki imajo že pri devetih letih 37 št. noge. Poleg tega, da je izbira otroških čeveljčkov v teh velikostih že okrnjena, bodo imele velike težave, ko bodo hotele najti elegantne salonarje št. 42 ali 43….

Imam namreč sosedo, ki ima zelo veliko nogo (mislim, da 43) in kar potarna kako je težko najti lepe čevlje. Izbiro ima tako samo med športno obutvijo, kar pomeni, da lahko pozabi na elegantnejša oblačila, kamor športna obutev ne paše.

Kaj pa kosarkasice?
Kje pa one kupujejo cevlje?

Ze res, da v standardnih trgovinah ni neke izbire st. 42 in 43, a ko sem jaz bila stara 15 let, niso imeli niti 40/41 neko izbiro, pa danes ni problem.
Ljudje se ocitno vecamo.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

hči, 2leti – 21/22
sin, 4,5let – 26

Male nogice, res pa imam tudi jaz 39 in mož samo 41.

Lp, Špela ************* <http://spela1.moj-album.com> <http://servetke.moj-album.com/album/874923/>

Kaj pa kosarkasice?
Kje pa one kupujejo cevlje?

Ze res, da v standardnih trgovinah ni neke izbire st. 42 in 43, a ko sem jaz bila stara 15 let, niso imeli niti 40/41 neko izbiro, pa danes ni problem.
Ljudje se ocitno vecamo.[/quote]

K sreči spadam v tisto skupino žensk, ki imamo težave samo s tem, da so naše številke prve razgrabljene :))))
Še dobro, da sem dojela, da tudi velika ženska na majhnih stopalih izgleda smešno, zato kupujem eno številko večje čevlje in polovične vložke, da mi noga ne leze naprej.

No, priznaj, da ženske noge v salonarjih št.43 ne izgledajo ravno elegantno….
In koliko košarkaric si že videla v elegantnih oblačilih in v 10 cm štiklih? :)))))
Morda sem in tja za kakšno posebno priložnost. Ampak to je sem in tja.
Morda bi pa rada obula visoke pete vsak dan – pa na žalost ne more.

Kaj pa kosarkasice?
Kje pa one kupujejo cevlje?

Ze res, da v standardnih trgovinah ni neke izbire st. 42 in 43, a ko sem jaz bila stara 15 let, niso imeli niti 40/41 neko izbiro, pa danes ni problem.
Ljudje se ocitno vecamo.[/quote]

K sreči spadam v tisto skupino žensk, ki imamo težave samo s tem, da so naše številke prve razgrabljene :))))
Še dobro, da sem dojela, da tudi velika ženska na majhnih stopalih izgleda smešno, zato kupujem eno številko večje čevlje in polovične vložke, da mi noga ne leze naprej.

No, priznaj, da ženske noge v salonarjih št.43 ne izgledajo ravno elegantno….
In koliko košarkaric si že videla v elegantnih oblačilih in v 10 cm štiklih? :)))))
Morda sem in tja za kakšno posebno priložnost. Ampak to je sem in tja.
Morda bi pa rada obula visoke pete vsak dan – pa na žalost ne more.[/quote]

Ene dve pa res redno videvam v stiklih ali vsaj v elegantni obutvi. ena je bila pred nekaj leti nekako taksna, kakor si ti verjetno predstavljas kosarkasice, potem je pa dozivela preobrazbo in zdaj zgleda prav lustno.

Pa saj kosarkasice niso vec kar so vcasih bile. Punce so res visoke, ampak zgledajo pa lahko zelo lepo in urejeno, samo pac v velikosti Kelly Minogue na kvadrat 🙂

Btw, ves da ima Julia Roberts baje st. noge 42? Pa ni tako zelo visoka.

Ni pomembno biti popoln, pomembno je biti popolnoma to kar si.

Sin 4,5 let št. 28/29.

8 letnik 34 (v zadnjem letu mu ni zrasla nič), drugi sin star 2 leti in 9 mesecev 26-27.

Sin 3,5 leta 29
sin 10,5 let 42-43 odvisno od modela
jaz 40
mož 45

Skratka živimo na veliki nogi a ne?:)

Midva z možem imava 37 in 45,

5letnik, št.:27
skoraj 3 letnik, št.:23

Moj 12-letni nečak ima nogo 47 !!! Velik je pa okoli 170.

Moja 4-letnica pa ima nogico 26.

11 letnica – 38/39
7 letnik – 33/34
15 mesečnik – 23

jaz – 38, mož – 42

New Report

Close