Najdi forum

Imunski sistem?

Pozdravljeni!

Ima katera od vas tu izkušnje z porušenjem imunskega sistema pri otroku?
Predvsem me zanima kako ste se lotile zadeve, kje ste iskale informacije in kaj je za vašega otroka to v praksi pomenilo?
Koliko časa telo otročka potrebuje da vzpostavi nazaj stanje kakršnega je imelo pred porušenjem?
Skratka kako je vse skupaj izgledalo, se začelo…kaj ste počele in nenazadnje kako se je zadeva zaključila.
S čim si pomagati?

Hvala in vroč poletni pozdrav vsem.

Na žalost imam take izkušnje in na srečo, sem zvedela za homeopata dr.Živana Krevla (mimogrede je tudi zdravnik uradne medicine in ne kšn vrač!:-)))
Smo zadevo krasno rešili in mi je zdej samo žau, de nism že prej vedla za njega.
Če želiš kakšno infomacijo več – na mail.
Srečno!

Kaj se je zgodilo z imunskim sistemom. Dela preveč ali premalo????
Če je podivjal, ga je treba malo ustaviti, če pa dela premalo, ga bo treba vzpodbuditi.

nova
Uredništvo priporoča

Kaj se je zgodilo z imunskim sistemom. Dela preveč ali premalo????
Če je podivjal, ga je treba malo ustaviti, če pa dela premalo, ga bo treba vzpodbuditi.[/quote]

Mojemu otroku so žal z cepljenjem proti OMR imunski sistem zrušili.
Mi poveš karkoli lahko o tem?

Hvala in Lp

spominčica, tudi jaz bi potrebovala njegov kontakt, tvoj e-mail je pa skrit

Kaj se je zgodilo z imunskim sistemom. Dela preveč ali premalo????
Če je podivjal, ga je treba malo ustaviti, če pa dela premalo, ga bo treba vzpodbuditi.[/quote]

Mojemu otroku so žal z cepljenjem proti OMR imunski sistem zrušili.
Mi poveš karkoli lahko o tem?

Hvala in Lp[/quote]

Kaj so mu zrušili?
Kakšno ima vrednost imunoglobulinov? Previsoke vrednosti ali prenizke?

Kdo ti je rekel, da ima zrušen imunski sistem zaradi cepljenja?

Moja hči ima že dve leti bolezen, ki se je pojavila zaradi premočnega delovanja imunskega sistema.
Zato verjemi, da vem, da izraz “zrušen imunski sistem” NIČ ne pove.

Samo za informacijo: tudi rak je bolezen, ki se pojavi zaradi nepravilnega delovanja imunskega sistema. Celice pod vplivom pretiranega delovanja imunskega sistema podivjajo.

NatašaH

Moja hči je bila prejšnji mesec točno po treh tednih v bolnici zaradi Veskulitisa ali njen organizem ji je iztiril ali porušen imunski sistem.
Med drugim so na koncu omenili tudi to, da verjetno bi bilo lahko tudi reakcija na cepljenje, čeprav jaz sama ne podpišem nič drugega. Otrok je bil do takrat zdrav in vse skupaj se je začelo po cepljenju.
Zadeva je zgledala grozno.
Bila sem tudi že pri alternativi in danes na bioresonanci in oba sta mi zagotovila, da je to 100% od cepljenja. Tako sem samo še dobila potrdilo tistega kar sem sama tako ali tako vedela.
Danes na Bioresonanci so mi povedali, da če moj otrok ne bi bil tako zdrav kot je bil, da bi danes imela doma avtista ali pa otroka s hudim artritisom.
Me kar mrazi.
Baje naj ne bi predelala virusa rdečk in to se ji je naložilo med sklepno vezivo in potem v taki obliki udarilo ven.
Punčka je ves čas živahna, nespremenjena, razen flekov, ki bledijo počasi vse skupaj izginja.
Zanima me ker sem si vedno pod izrazom “Porušen imunski sistem” predstavljala vsega bogega otroka, ki je bolan, smrka…

Trenutno ji dajem acerolo ( četrt male žličke 2x na dan ) in po eno kapljico A vitamina na dan.

Močno pa me zanimajo izkušnje drugih mamaic, ki so to dale čez, kaj so počele, kako se je otrok obnašal, kdaj se je zadeva postavila na svoje mesto…???

Hvala ti.

Lp

Gelida!

Na zasebno sporočilo mi pošlji svoj mail ali še bolje, kar telefonsko št., da se direktno pomeniva.

http://www.printo.it/pediatric-rheumatology/information/Slovenia/8.htm

Moja nima vaskulitisa, ampak nekaj drugega. Kot sem lahko prebrala, je zdravljenje podobno!

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

Še tole sem našla.

Vse bo OK – verjemi!

http://med.over.net/forum5/read.php?37,1414923

Nataša ~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~°~ V naši glavi se slabo prelevi v dobro, nesreča v srečo, revščina v bogastvo. (Edmund Spenser)

Njegova telefonska številka (za naročanje na pregled) je 01/2329-234.
Na GSM številki 041/757-703 pa ga pokličeš vsak dan od pon. do četrtka med 7.00 in 8.00 za nasvet oz. kakršnokoli vprašanje – moraš pa bit vztrajna, ker je zelo težko dosegljiv.Je pa v LJ – Šiška.
Za pregled pa se ponavadi čaka kar kakšna dva do tri mesece – razen, če imaš srečo in kakšen odpove.

Pozdravljeni! Moj otrok je bil cepljen 15 decembra 2017.Da bi zbolel 6 januarja 2018. Konjukvitis,langiritis,vrocine poviseni leukociti i to traja..pljucnico je dobil 13 marca in bil zdtavljen antibiotikom amkosikav takrat je mal bil boljse da bi spet zbolel..vrocine,konjukvitis iscedek iz nosu,kaselj..10.04 2018 spet pljucnica in sva bila na infekcijski 7 dni pol premescena na pedijatrijo.Se vedno sva na pedijatriji in jemlje v zilo antibiotik klindamicin.Me zanima vase mnenje.lp

New Report

Close