Najdi forum

Rojstnodnevne zabave

Lep pozdrav !

Imam eno prošnjo.
Najbrž se je že kaj pisalo o tem kdo vse prireja rojstnodnevne zabave za otroke, ampak me tako čas baše, da ne morem brskat in vas lepo prosim, če bi mi pomagali in napisali kje vse ste že bili in mogoče vaše izkušnje. Otrok bo star pa šest let.

Najlepša hvala!

Jaz bi pa ideje, za kake igre ali dejavnosti na domačem vrtu….
-nekaj idej imamo…pa bi še kaj:)

Mislim, da bo otroku najlepše, da si vzameš zanj čas in se mu posvetiš, to mu bo največ pomenilo in da z njim pripraviš stvari. Ne samo da drago plačaš nekega klovna in z denarjem kompenziraš tisto, kar se ne da.

Sicer se ne poznava, zato težko sodim in tudi vem, da znajo biti službe velikokrat pasje – včasih res ne gre drugače, čeprav si želino, tudi pri meni je tako in je tole LE moje mnenje, ki izvira iz lastnih izkušenj, je le dobronamerno in ni obsojanje.

Upam, da bo otrok užival na zabavi, kakršnakoli že bo.

A to za Lj?

daj poglej na 3. stran imaš veliko napisanega o tem (tema dva dni nazaj)

Tudi jaz se strinjam s tabo Primto. Le da smo bili že nekajkrat povabljeni na zabave in zdaj si otrok tudi sam želi isto in že par mesecev govori o tem. Doma nimamo pogojev za tako (bolj živahno) praznovanje, zato iščem drugo varianto.

Ja Lj.

Bom pregledala za nazaj, hvala!

Lp

Za celjsko regijo se obrnite na http://www.zabavazaotroke.si

www.zabavazaotroke.si Izleti, tabori, počitnice, rojstni dnevi, varstvo, prireditve, promocije, delavnice, Božiček, Miklavž...izdelava maskot in kostumov

Lj;
-zoo
– kolosej
– arena (bowling)
– macdonalds
– konjeniški klub pip
– mestni muzej
– 4ka (animatorji na vašem domu)
– Mladinski dom Jarše

Bili na vseh teh, sami smo imeli v macdonaldsu, areni in letos v MDJ. Tam je bilo še najbolj fino, ker imajo jedilnico in telovadnico pa še eno luštno animatorko, ki je ful zabavala množico.

ŽIVJO ŠE IZ PLESNEGA MESTA

Rojstni dan mora biti vedno nekaj posebnega in tako otroci pričakujejo, da bosta mamica in očka vsako leto pripravila nekaj novega in da bo zabava še boljša kot tista lanska.

Ekipa animatorjev PLESNEGA MESTA bo za vašega slavljenca ali slavljenko in vse prijatelje pripravila PLESNO, KLOVNSKO, ČAROVNIŠKO, … skratka MEGA zabavo v eni izmed dvoran PLESNEGA MESTA v MERCATOR CENTRU V Šiški. Starši ste lahko brez skrbi in v času rajanja otrok opravite nakupe, obiščejo banko, zavarovalnico, lekarno, popijete kavico, pojeste kosilo, … skratka izbirate med široko ponudbo Mercator centra v Šiški ali pa le počakate v naši prijetni recepciji ob gledanju TV programov in branju brezplačnih revij in časopisov.

Rojstnodnevna zabava traja od 2 do 3 ure.

Več informacij najdete na http://www.plesnomesto.si ali pokličite 01 510 84 84 – 041 33 33 03

Jaz imam pa isto vprašanje za LJ,hči bo stara 12 let…če je kdo našel kaj primernega…

jaz povem samo svojo izkušnjo – obnesla se je super. od moje prijateljice sin je praznoval 6. rojstni dan – povabil je 12 svojih prijateljev/prijateljic. res je, da je bilo to v mesecu maju, ko je bolj toplo…ampak glede ambienta se da vedno nekako “skompenzirat”. njen mož je bil na službenem potovanju, zato je mene prosila za “pomoč”…

starši so svoje otroke pripeljali na roj dan (naj poudarim, da so starši tudi naši prijatelji), vendar so jih “morali” pustiti tam, sami pa so odšli in jih ob koncu samo prišli iskat.
medve pa sva nato zabavaili 12 otrok. in sicer: razdelile sva jih na 2 ekipi. 1.ekipa je pekla palačinke ( noro so uživali )…2.ekipa pa je pripravljala pogrinjke za mizo in poskrbela za pijačo :))
po jedi smo skupaj vse pospravili – kar grebli so se, zato smo jih morale spet zaposliti tako, da je vsak opravil nekaj. potem smo se igrali razne igre…od človek ne jezi se….gnilo jajce….kviz…in še in še…
rojstni dan je trajal 3 polne ure in, ko so starši prišli po otroke, nihče ni hotel domov…!

bistvo je, da se z otroci ukvarjaš, da jim daš vedet, da so pomebni – to jim ogromno pomeni in zelo sodelujejo….

mali še danes govori, da želi nasl.leto enak rojstni dan…ampak nebi več jedel palačink, temveč, da bi pekli hot-doge :))))

lep pozdrav

heiiii!!!

imam eno uprašanje. praznovala bom rojstni dan stara bom 15 in ka bi kej delal na mojem r.d. razn muske pa plesa pa tega.Pozna kdo kake igre ki bi vžgale da jim bo ušeč. Dokler še niso usi kaput je usem dosadno saj tak sm lani domnevala.

prosim odpište kej :))

Če ste iz celjske regije
WWW.ZABAVAZAOTROKE.SI

www.zabavazaotroke.si Izleti, tabori, počitnice, rojstni dnevi, varstvo, prireditve, promocije, delavnice, Božiček, Miklavž...izdelava maskot in kostumov

mi smo pred 2 mesecema praznovali 5 let (20 otrok) v fitnes centru Panter v LJ, so se ful znoreli v 3 urah in sedaj vsi prijatlčki hočejo imet tudi tam RD

Mi smo bili tukaj in je bilo super:

http://www.glinek.si

http://www.glinek.si

Tako bo bolje:-)

star sem 14 let in ne vem kam naj povabim sošolke. plis pomagajte, kmalu imam rojstni dan

moja hčerka je praznovala v vodnem mestu atlantis. je res super! 4 ure jih zabavajoo animatorji med tem pojejo topel obrok in torto.
lahko pa si izberejo tudi različne teme:
-potaplanje z potapljaško opremo
-vodne skutrje
-plesno zabavo in še marsikaj!

kmalu praznujem 13 let prosim pomagajte mi nimam pojma kje naj pripravim rosjtno dnevno zabavo samo doma nočem to je edini pogoj !!

hvala že v naprej

Ja jz bom tut 13 let p nwm kaj bi se lohka šli na praznovanju.. :S
k puvabila jih nebom dost …. bli bomo doma… Upam pol usaj da ne bo zmankal tem za pogovor 🙂

New Report

Close