Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja otroški rojstni dnevi-kje, vaše izkušnje?

otroški rojstni dnevi-kje, vaše izkušnje?

zanima me kje se odviajajo r.d vaših malčkov, kje jih organizirate? ker nimam izkušenj me zanima vaše mnenje, in seveda ideje.
hvala

mi smo ga organizirali v Mcdonaldsu in je bilo super. tudi doma smo že imeli.

ZOO Ljubljana – SUPER.

Smo imeli piknik varianto v bližnji Lovski koči. Otroci so bili v naravi, oče za žarom in jaz v strežbi.

Brez animatorjev. Je bila žoga zadosti, pa skrivanje, pa zemljo krast…..

pri nas v Medvodah se v telovadnici da najeti večnamenski prostor ,s hišnikom se zmeniš za športne rekvizite,lahko najameš animatorja

V igralnici v Cityparku (slaščičarna Pod vodo), kjer te tudi slabo vreme ne preseneti, na Ježici (Zavod GREGA za rekreacijo otrok – telovadnica, športna animacija in pogostitev), plesno mesto v Šiški (plesna animacija in klovn Žare), hiša eksperimentov…… žal je povsod zadeva kar precej draga – cca. 10 evrov na povabljenca, ampak mulci se res zabavajo če jih je vsaj 10…. Srečno!

Jaz pa z McDonaldsom nisem bila zadovoljna. No saj verjetno je odvisno kje pa kdo je animator…
Letos bomo šli verjetno v Atlantis. Imajo pa rojstne dneve za otroke tudi v Snoviku, v Domžalah v Fit-fitu in pa se mi zdi da tudi v Mengšu v Harmoniji. Vendar za te tri ne vem kako izgleda.

Čolnarna Tivoli, 14 dni nazaj. Zelo v redu.

Naš je že tretje leto zapored praznoval na Ježici – zavod G-rega. Iskali smo tudi druge variante, teh je pa kar precej, ampak smo na koncu iz več razlogov pristali spet pri G-regatu.
Če ste v Ljubljani so na voljo še naslednje možnosti:
1. Mestni muzej – organizirajo tri različne vrste zabav
2. ZOO
3. Športno društvo GIB
4. Hiša eksperimentov
5. Sport Si ti (ne spomnim se, kako se pravilno napiše)
6. Slaščičarna Pod vodo v City Parku
7. Atlantis
8. Najem bowling steze v BTC-ju
Podrobnejše informacije pa so na njihovih spletnih straneh

Prirejamo piknike za otroke in starše. Vsesplošna veselica 🙂 Piknik imamo na deželi, pri mojih starših.

**************************************************** Počasi umira, kdor postane suženj navade, ponavljajoč vsak dan enake poti, kdor ne zamenja prestave, kdor ne tvega in zamenja barve oblek, kdor ne govori tistemu, ki ga ne pozna. Pablo Neruda

Koliko je pa cena v plesnem mestu? Cenika namreč nimajo objavljenega?

kakšna pa je cena v Mcdonaldsu na otroka? morda kdo ve?

prošport Stražišče pri kranju, telovadnica, animacija…otroci se imajo super, cena ugodna

meni je vse, kar ni piknik čisto mimo (animatorji, telovadnice,idr.)..če ima otrok rojstni dan pozimi pač povabi 5 najboljših prijateljev domov na torto, sokec in divjanje;),razen če ne stanuješ v garsonjeri. ne vem meni so ti rojstni dnevi na raznih spacialnih lokacijah ena sama dodatna neprijetna obveza za starše povabljenih,to pa zato, ker niso omejeni na nekaj naj prijateljev, ampak se vabijo vsi sošolci in tako čar posebnosti rojstnih dnevov izgine, ker so prepogosto.

;;;;;;))))))

na lokalnem igriscu, okrasenem z baloni….

Mi smo organizacijo rojstnodnevne zabave prepustili športnemu društvu sporti[/url], ki organizira rojstne dneve v telovadnici. Načeloma imajo rezervirano telovadnico v Krškem, lahko pa prostor priskrbite tudi sami, kar se mi zdi zelo dobra rešitev. Tudi cena je zelo sprejemljiva (moje mnenje), za 100€ dobite triurno animacijo z dvema animatorjema, družinsko pico,slane i sladke prigrizke ter pijačo. Otroci so bili navdušeni, jaz pa tudi saj so me razbremenili vseh priprav!
Priporočam!

Mi smo pa super rojstni dan prživeli na novi lokaciji Drava center, ob reki, na zelenici, imajo tudi otroška igrala, košarko, plezalno steno, gozd z gozdno upno potjo, kolosarsko in pohodno potjo. Ponudili so nam animacijo (slikanje, barvanje, igro z žogo, skrivalnice, kradi zemljo in osvoji zastavo) in lunch box za 10,00€
našli smo jih s spletnim brskalnikom na www. dravacenter.si

Lamami tematske zabave. poskrbijo za vse, imajo ogromno dvoran na voljo, je pa res, da je zasedenost v dvoranah precejšna, ker organizirajo še delavnice tako, da 14 dni prej se je potrebno zanimat in rezervirat.

poskrbijo pa za vse : midva sva vzela program za 1. rojstni dan. najeli smo prostor za bežigradom. kupili okrasitveni paket. vse so okrasili preden sem prišla z malo. pred igralnico je bil pa prostor, pa sem naročila pico za starše.

Obiskala nas je pa še čisto prava Sneguljčica in otroci so bili čisto paf.

priporočam…www.lamami.com

Predlagal bi izvedbo otroškega rojstnega dne v naravnem okolju na DravaCentru na Limbuškem nabrežju pri Mariboru.

Ponujamo zanimive in drugačne animacijske vsebine: najbolj zanimive so športne animacije s kajakom in slackline-om. Še zmeraj se lahko odločite za naravoslovno ali ustvarjalno delavnico. Strokovno usposobljeni animatorji so športni pedagog, učitelj plavanja, vodje šole v naravi in naravoslovnih dnevov.

Vabljeni na DravaCenter.

http://www.dravacenter.si

New Report

Close