Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Prva menstruacija po porodu???

Prva menstruacija po porodu???

Zanima me kdaj ste dobile prvič perilo po porodu ob polnem dojenju?Naš malček bo zdaj star 3 mesece jaz pa je še nimam.
Zanima me tudi ali je katera zanosila čeprav še ni imela menstruacije?
Vem da dojenje ni zanesljiva kontracepcija kako pa je z menstruacijo- saj če je nimam tudi ovulacije ni- al ne???
Kljub temu da si želim še enega otrokeca bi še rada počakala vsaj da bo naš malček star 2 leti.
Kontracepcije sedaj ne uporabljamo nobene.

Kakšne so vaše izkušnje?

Hvala in pozdravček vašim sončkom

6,5 mesecev
ovulacija pa pride 2 tedna pred M, tako da nikoli ne mores vedet, kdaj bo

Zanosila 2 meseca po porodu. Praktično takoj po čišči.

nova
Uredništvo priporoča

Sem 6 mesecev po porodu,polno dojim in še nimam M.

Dobila sem jo 7 m po porodu. V prvo pa 6 m.
Zanosiš pa lahko tako da se zaščiti!
tina

Tudi jaz 6 mesecev po porodu, polno dojim in je še nimam.

Dobila 11 m po porodu, na dan ko se mi je iztekla porodniška.

8 mesecev pa še nimam. Pa nič ne pogrešam!

Sem 5 mesecev po porodu in je še tudi ni.
Pa hvala bogu !!

Čao

Jaz skoraj 7 mesecev po porodu in je še nimam. Do 6 meseca polno dojila.

po 4-IH mesecih. Pa dojenje NI ZANESLJIVA KONTRACEPCIJA!

Dobila, ko je bila mala stara 1 leto in 4 mesece!

Dobila ravno pred 14. dnevi na morju .O( Pet in pol mesecev po porodu. Sem mislila, da bom izkrvavela. Trajala je nekje 10 dni, s tem da sem že 14 dni prej imela devetdnevni izcedek temno rjave barve in sem mislila, da je to to. Pa ni bilo. No, bolelo pa ni tako kot pred porodom in če bo tako bom kar zadovoljna, čeprav sem jo dobila kar zgodaj.

Aja, še vedno polno dojim pri 6. mesecih. Glede zanositve se nikar ne zanašaj na to. Nama tudi kondomi ne dišijo, pa kaj čmo. Vse za naše sončke…

~~~~~~~ Hakuna matata z naravo.

Dobila danes 6,5 mesecev po porodu, hčerkica pa zobke:-)

6 m po porodu sem jo dobila. Dojenje NI KONTRACEPCIJA!!! Midva sva bila dve leti na kondomih, ker sem imela vedno probleme s tabletkami, prej pa nisva smela zanositi zaradi carskega. Zaščiti se! Ni pametno, zanositi takoj po porodu, naj si telo malo opomore … LP!

Živijo!

Prvič je bilo pri skoraj 11. mesecih, drugič pa pri 10. mesecih. Malčka imata 20 mesecev razlike, tako, da sem imela med obema nosečnostima samo eno M, skupno sem bila brez 38 mesecev. Me je kar veseliko, ker je tudi jaz preveč ne maram.

Zaščiti pa se – mi smo drugega otroka takrat hoteli, tako, da dojenje ni najboljša zaščita.

Lp
Brigita

Prvič: 15 mesecev, potem pa sem spet takoj zanosila.
Drugič: minilo je že 13 mesecev, pa še vedno brez. :)) Mi kar paše. Če pomislim, sem v štirih letih imela samo eno M, pa dve čišči. :))

Bi pa bilo dobro, da bi to prej vedela, ker tako smo lepo že celi čas na kondomih.

Če si ne želiš zanositi, se vsekakor zaščiti!!

Jaz sem jo dobila ko je bil mali star 1 leto in 1 teden.

Prav nič pogrešala.
Lp Pika

11 meseev po porodu

Vsakič dobila prvi ciklus po koncu čišče, torej manj kot 3 mesece po porodu.

New Report

Close