Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Milijoni komarjev na Pagu!!!!!!

Milijoni komarjev na Pagu!!!!!!

Samo da vam povem!

Vrnili smo se s tridnevnega oddiha na Pagu – Stara Novalja in vsi smo obilno popikani od komarjev. Ponoči enostavno ni bilo za zdržati. V apartmaju peklenska vročina (klimo si lahko samo misliš), kljub prepihu nobenega zraka, pa milijon komarjev, ki so nas neumorno ŽRLI dve noči. Mazanje z Off-om ni pomagalo. Posprejala sem kožo, a so me napikali na tistem mestu, ki sem ga izpustila. Da ne govorim o naši mali, ki sem jo po prepikani prvi noči oblekla v pižamico z dolgimi hlačami in rokavi + nogavičke, nato pa so navalili na obraz, lasišče in ušesa. Groza!!!
Baje da je na Pagu neko močvirje, kjer se razmnožujejo komarji.
Mene tam sigurno ne vidijo več.

a ste imeli tudi tisto zadevo za v vtičnico?
Mi gremo prvega na pag in me je kar malo strah!

Zanimivo, mi pa smo bili konec junija v Novalji, pa ne duha na sluha o komarjih. Verjamem, da je moralo bit res grozno, jaz bi tud kar znorela …

nova
Uredništvo priporoča

Kako se imenuje tista zadeva za vticnico in kje se dobi? Moja hcerka razvije hude alergicne reakcije na pike in se potem mocno spraska in nastanejo brazgotine.

Je veliko komarjev tudi na Rabu?

Zanimivo, da nič ne naredijo-mislim turistični delavci. Pri nas v Novigradu ni niti enega komarja, ker jih večkrat #poprašijo#, tako da sem v šestih letih, ko smo tu, videla kašnih 10 pikov na otrocih!
l.p.

Tisto za vtičnico je bolj lari fari,,,

Najbolje je da kupite mrežo proti komarjem,,,velik krog, ki ga obesiš na strop, na njem pa je pritrjena zavesa proti komarjem,
Če nimaš kam obesiti lahko razgrneš čez posteljico ali postaviš stole in preko njih mrežo.
Jaz bi naredila tako!

Elektronski odganjalec komarjev z ultrazvokom ni larifari!

Pri nas deluje in otrokom so prihranjene hujše alergične reakcije, vključno z brazgotinami.

Lp,

veseli in zadovoljni

El zadeva ja ok…lahko imaš na olje ali pa tabletke.Pri nas je super delovalo.Imajo pa povsod kjer prodajajo kamp opremo.
lp

Prejšni vikend na Pagu, Sv. Duh ni bilo niti enega komarja, drugače se mažemo oz. našpricamo s Autan family spray in še od Raida uporabljamo zelene spirale oz. zdaj se dobijo že rumene, te zakurimo pred odprtim oknom in ne lani ne prelani ne letos ni problemov…….ko smo zunaj se pa še našpricamo…….tam med 18 in 19 uro, pa zakurimo …….

Bili na Pagu 14 dni, V Gajacu,Imeli smo proti komarjem samo tisto v vtičnici in ni bilo nobenih problemov.Tudi 1 na ni pičil.

lp

vtičnica Baygon

Bili na Pagu v Gajcu, imeli za vtičnico, popikani od komarjev iz sprehoda – ni pomagalo nič (ne Off, ne Autan).

o smola, mi gremo pa ravno v Staro Novaljo! :((

Nič bat Stare Novalje, je pa res, da imejte sabo tisto reč za vtičnico. Pri nas se obnese PIPS uparjalnik, Baygon in Raid. Kamor mi hodimo v Staro Novaljo, nas v apartmaju čaka tudi to, pa še šopek sivke za boljši spanec in seveda klima, ki nam je letos konec junija že zelo prav prišla. Mislim, da ene slabe izkušnje res ni treba posploševati…

Nevem kako to jaz hodim na pag ze 15 let pa nevem ce sem videl 5 komarjev pa sem bil po celem pagu

New Report

Close