Najdi forum

otroški vici

zadnjič smo si pripovedovali vice in se režali kot pečenimački. Tamala ni razumela in je bila kar malo užaljena, ker se ni smejala zraven. Pa smo hoteli ji kakšen otroški vic povedat, pa je ostalo pri tistem “olupim te pa te pojem” -pa šetega smo malo improvizirali, ker se ga čist nismo mogli spomnit. Hčerki se je zdel tok smešn, da s je smejala od srca in se še zdaj vsakič, ko ji ga povemo (treba ga je zelo doživet povedat). danes je že tretji dan, pa se vsake tok časa spomni nanj in ga hoče slišat.

skratka, a kdo ve še kakšen otroški vic (za kakh 5 let starosti)?? Jaz se nobenga več ne spomnim 🙁

Po lastnih izkušnjah s 5-letniki, je zanje najboljši vic tisti, ki ima vključeno “prdenje, kakanje, riganje” ….

In potem si lahko izmisliš kakršnokoli zgodbico, samo da so vključeni kakci, drekci, pukci (kakorkoli že temu rečeš)… bo smešno za dol past :))))))

Garantirano!

Zakaj ima slon rdeče oči? Da se lahko na češnjo skrije.

Gresta slon in miška na morje, slon gre v vodo, miš se začne dreti: “Slon, pridi ven!”
Slon poslušno pricaplja iz vode, miška pa: “Ne najdem kopalk, sem mislila, da si mi jih ti ukradel.”

Slon in miška hodita po puščavi, miš ves čas v slonovi senci. In se enkrat oglasi: “Če ti bo prevroče, lahko pa malo zamenjava.”

Lep večer!

nova
Uredništvo priporoča

Dva paradiznika se gresta sprehajat. ko preckata cesto, enega povozi avto. In taprvi rece: “No, pridi ketchup!”

In seveda zazgejo “straniscni vici”… vse s pukanjem, kakci…:)
Nas ze nekaj casa ustvarja take pesmice: prireja znana besedila v kao “bolj smesna”… ko mora bit notri kaj za puknit-prdnit in kaksen kakec-klobasa…

:))
saj res.
zadnjič sem sama pesnila, ko je šla hčerka na wc
:”Oj Živa, kam si se skrila,
a si morda glavo v školjko pomolila,
da se boš od kakca poslovila?”

In se je skor sesedla od smeha

Jaz se spomnim samo enega in to je prvi vic, ki ga je naša takrat 5 letnica prinesla iz vrtca in ga doma povedala:

Zakaj gre policaj s torto na WC?
Zato ker ima WC račka rojstni dan!

Zadnjič je pa prinesla enega iz šole, pa mislim, da bi ga petletniki tudi razumeli:

Tri ženske se pogovarjajo, katera ima manjšega moža.
Reče prva: Moj je tako majhen, da gre pod mizo, brez da bi se sklonil.
Druga: Moj je tako majhen, da gre pod stolom, brez da bi se sklonil.
Tretja: Moj je pa trenutno v bolnici z nogo v gibsu.
Prva in druga: Ja in kaj ima to veze s tem, kako majhen je?
Tretja: Ja, je padel z lestve in si zlomil nogo medtem ko je nabiral borovnice.

Dva balona v puščavi, pa reče prvi: Pazi, kaktusssssssssssss…
Drugi pa: Kaj praviššššššššššš?

Pa si že videla kdaj slona na češnji?

Ne.

No, vidiš, zato, ker se je tako dobro skril:))

Še sem se spomnila.

Gresta dva piščanca mimo mesnice in pravi eden: ” A greva noter nage kure gledat?”

Rdeča kapica gre skozi gozd in sreča volka. “Volk, zakaj imaš tako velike oči?”
Volk zarenči: “Pusti me, a ne vidiš, da serjem!”

Želva povozi polža. Policaj sprašuje pretresenega polža, kako se je to pravzaprav zgodilo.
“Ne vem, vse se je zgodilo tako hitro!”

Bolhi se vračata iz kina in ena vpraša drugo:
“Greva peš ali vzameva psa?”

žolna gre na počitnice v kranjsko goro. sede na drevo in začne trkati, pa udari strela v drevo in ga razpolovi. žolna omedli in ko se zbudi vidi razklano deblo. pa reče: ko sem na počitnicah sem pa od sile.

zaletita se vrabček in motorist. vrabček omedli, pa ga motorist pobere, odnese domov, da v ptičjo kletko in mu da kruh in vodo. vrabček se zbudi in modruje: sem vedel, da se bo to enkrat zgodilo. ubil sem motorista in sedaj sem v zaporu …

aveš en vic?

Je prdnu stric
pa je prišla kamela
pa je rekla, da se to no dela,
pa je prišel slon,
pa je rekel še on,
pa je prišla kraljica,
pa je rekla
konc vica 🙂

Bila je babica.in vnukinja:

Vnukinja pride k babici na obiskin vprasa babico

Babi a mi das tvojo kmetijo
Babica:ko bom umrla.
Vnukinja:kaj pa 23453100€
Babica:ko nom umtla
Vnukinja:kje bos to dubila?
babica:na facebooku…☺

zakaj blodinka gre v puščavo.

ker sesa prah

Zakaj je sla banana k zdravniku? Ker se je olupila

učiteljica glasbe vpraša Martina,kateri je tvoj naljubši inštrument? šolski zvonec!

Zakaj blonbinka zlaga na policiski avto knige. kre gor piše police

Ženska je kupila psa, ki mu je dala ime Novamoda. Potem se je šla preobleči, med tem je Novamoda zbežal. Ženska je šla naga iskat Novomodo in je naga kričala: »Novamoda, Novamoda…«. Naslednji dan so vsi bili nagi, ker so mislili, da je to nova moda.

cringe

Na policijski postaji zazvoni telefon. Pa se oglasi policist in reče kaj potrebujete. In reče na pomoč na pomoč v hišo je namreč udru maček. Pa reče policist no zaradi tega ni treba zganjati take panike. In reče oja pa je jaz sem namreč hišni papagaj

New Report

Close