Najdi forum

športno društvo RIBA

v Lj. Pozna kdo? Imajo programe za učenje plavanja za otroke. A so dobri? Kakršnekoli vaše izkušnje dobrodošle.

poznam zelo dobro.sami mladci z izkušnjami.zelo prijazni.otroka pripelješ na plavanje 15 min pred uro,da ga oni zrihtajo.pol plavajo eno celo uro in ga prideš iskat šele 15 po uri.so vedno prijazni in ustrežljivi,pripravljeni na pogovor.cene 150 eur za 3 mes,ampak se splača.naš je po 4 mes že preplaval 1,5m,star 3 leta

l.p.

Kje pa plavajo?

na njihovi www strani sta napisani dve lokaciji (DIF in Tivoli), pa se ne znajdem, kje plavajo otročki.

nova
Uredništvo priporoča

DIF

Riba ima tečaje na DIFu in v Tivoliju, se pa hitro pozanimaj, ker se s 17. marcem začenja nov termin.
Na DIFu imajo 2 termina od 16h do 17h in od 17h do 18h, v Tivoliju pa je termin samo od 17h do 18h.
Cena za 1 x tedensko je 150€, za 2 x tedensko pa 250€. Če imaš vključenega več kot enega otroka imaš 10% popust pri drugemu.

LP

O kakšnih cenah govoriš. Gre za tečaj ki traja samo mesec ali dva ali gre za kontinuirano plavanje. Mi smo z njimi že tri leta in sicer preko celega leta – torej 10 mesecev. Poleg treningov hodijo otroci tudi tekmovat. Za trening 2x tedensko plačujemo 45 evrov na mesec.

Riba ima tudi tečaje plavanja za najmlajše.Vesele pikice ( 3 do 5 let), Mali mehurčki ( 4 do 6 let), Vesele ribice ( 3 do 6 let)
10 urni tečaj – 1 x tedensko ali 20 urni tečaj 2 x tedensko.
In ti tečaji imajo čisto konkurenčne cene, samo veliko se sliši, ker moraš plačati v enkratnem znesku za v bstvu 3 mesece.
Vi pa plačujete normalno plavanje oz. verjetno športno plavalno šolo, ki pa je cena 30€ oz. 45€ oz. 55€ glede na količino tedenskih obiskov.
Pri nas hodi ena 2 x tedensko v Tivoli v športno šolo, mali pa na DIF k veselim ribicam.

Jasmina, vidim da jih kar dobro poznaš. Kakšna je pa pravzaprav razlika med Veselimi pikicami, Malimi mehurčki in Veselimi ribicami? Vsi pokrivajo približno isto starost otroka in jaz vsaj v opisu na njihovi strani ne najdem bistvenih razlik. Kako se odločiš, kam dati otroka, a ti oni svetujejo?

Ti ga samo pripelješ v željenem terminu in potem se oni odločijo. Cena je enaka za vse tri tečaje.
Če imaš možnost ti priporočam DIF, ker tam imajo tudi neopren in ti ga brez problema oblečejo. Ne vem kako je to v Tivoliju za tako majhne.
Če ti povem našo izkušnjo
Mali je začel oktobra – ni prenesel kapljice vode na očeh, ni kazal zanimanja za to da bi plaval brez rokavčkov. Po 16 urah tečaja je preplaval 25 metrov brez pomoči. Jaz sem bila tok šokirana da nisem verjela. No mi je dokazal je plaval še nazaj celo dolžino:-)
Vaditelji so zelo potrpežljivi in prijazni, res ji zelo lepo porihtajo tudi posušijo jih temeljito, ni nobenega hitenja ali podobnega.
Pa še nekaj mi je super, naš je imel večinoma individualne ure, ker so v tem terminu, ko ga jaz vozim maximalno 4 otroci na 2 ali 3 vaditelje, pa še kakšen je bolan in je bilo sploh super.

Pozabila povedat, da je bil star decembra 5 let.

Pozdravljeni!

Riba ponuja mnogo terminov in tečajev, vendar pa ne morem trditi, da svoje delo opravljajo ravno kvalitetno in z vso potrebno skrbnostjo. Sem namreč mamica fantka starega 4 leta, ki je letos poleti obiskoval poletni plavalni tečaj pri Ribi.

Že prvi dan, ko smo ga peljali na tečaj se je zgodilo nekaj nezaslišanega in to sem izvedela šele kasneje iz ust mojega sinčka. Mojega otroka so namreč po tem, ko naj bi šli otroci ven iz vode se preoblačit, izgubili, oziroma pustili v bazenu, ker sploh niso vedeli, da je eden imed njihovih tečajnikov. Šele po približno petnajstih minutah po besedah mojega fantka, me je nekdo pocukal za roko in me jezno gledal. Ker sem za neljubi dogodek izvedela šele na koncu tečajev, drugače otroka ne bi nikdar več peljala k njim niti nisem utegnila z nikomer govoriti o tem.

Nad dogodkom sem bila zelo razočarana in prestrašena po moji glavi se je takrat podilo tisoč misli kaj bi se lahko zgodilo, da bi lahko utonil odtaval v večji bazen in noben sploh ne bi vedel, da je tam.

Nato sem se nekega dne sama odpravila na bazen, da sem preverila kako je sploh poskrbljeno za otroke, ki so vpisani v tečaj. Na bazen sem prišla okrog pol dvanajstih popoldne, vse je zgledalo vredu, otroci so se po skupinah učili plavanja, čeprav je bila vsaka skupina povprečno v vodi le 20 minut na uro sem pač dojela da je to del tečaja.

Zelo pa sem bila nezadovoljna nad tem kako je tečaj zgledal kasneje. Po eni uri popoldne so se štirje učitelji postavilo ob rob bazena in domnevno spremljalo otroke iz kopnega. Gužva je bila neznosna, nikakor se sploh ni videlo do kje se igrajo otroci. Otrok je bilo v vodi takrat več kot 30, med njimi vsaj 20 malčkov. Ko so odhajali iz bazena se jih ni niti preštelo, če so morda koga pozabili, preštelo se jih je le na koncu ko so bili že v vrsti. Med tisto množico ni bilo moč niti opaziti, če je kakšen od otrok zašel v veliki bazen. Bila sem prestrašena.

Nad tečajem sem bila izredno nezadovoljna in svojih otrok nikdar več ne bom vpisala k Ribi, poleg tega da cenovno sploh niso ugodni.

Svojega triletnika smo dali poleti plavati na poletni tečaj. Zelo korektno izveden, nikakor ne morem podpreti zgornje izkušnje.. midva sva dvakrat zamujala in so naju že pogrešali.. no, je pa res, da se tečaj izvaja vzporedno z rednimi obiskovalci bazena in čisto odvisno je, ali je gužva ali ne. V primeru našega otroka je bilo 8 otrok in 2 trenerja. Bilo mu je tako všeč, da smo potem vzeli še en teden. Konec tecja je splaval, potem pa smo jeseni šli naprej na tedenske tečaje v Tivoli, kamor full rad hodi in je za otroke očitno dobro poskrbljeno (lahko dogajenje gledaš skozi šipo).

New Report

Close