Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja voziček ne gre po snegu?!?

voziček ne gre po snegu?!?

lepo pozdravljene,

kupili smo Peg perego Pramette in ob vseh dobrih lasnostih tega vozička se te dneve soočam s težavo, da majhna kolesa niso primerna za sneg.

Vaše izkušnje so verjetno iste kajne, kako se pa ve znajdete (mi imamo eno leto starega fantka, ki še ne hodi je pa zelooo težak za nosit)?

pa še vprašanje: Ali bi mi kdo za dva meseca posodil voziček z velikimi napihljivimi kolesi (plačam uporabnino) da lahko otroka z njim vozim v vrtec. Smo iz Postojne. Upam da velika kolesa gredo čez sneg?!?

hvala hvala vsega bom vesela!
Kjara

velika kolesa gredo čez sneg.

Jaz mam tak fajn voz za v sneg, sam ga mislim prodati, tko da ti ga ne morem posodit. Gre pa povsod. Tud po snegu in pesku smo ga porival, kar majhnih koles ne moreš.

nova
Uredništvo priporoča

Svetujem nakup vozička z velikimi napihljivimi kolesi. Še bolje trikolesnik, če bo veliko snega (no ja, a bo?:)))). S sprednjim kolesom lahko enostavno voziš po gazi, če ni pot urejena. Rabljenega se da dobiti že zelo poceni, nato ga pa prodaš naprej.
LP

ja, sem gledala na bolhi, veliko je tega za tam od cca. 100 eur dalje. nekaj se bom morala znjati. zadnjič sem čez kup zemlje porivala pegota in skoraj zlomila kolesa. ja vsega pač zgleda ne moreš imeti v enem??! hvala vam, še vedno pa ostaja ponudba odprta če katera posodi. hvala.

Kjara, a si vozila z zablokiranimi prvimi kolesi? Ze to ful pomaga. Ampak cez trikolesnika ga pa ni. Zal ga se uporabljamo in ga bomo poleti spet z novim uporabnikom ali uporabnico.

ja seveda z zablokiranimi, ma ni šans če malo zmrzne kar lomi kolesa, če je mokro se med kolesi zagozdi in ne gre naprej. trikolesnik a? menda res. hvala

ne rabiš trikolesnika. če ne kupiš kaj posebno dragega, spoh ne gre v rikverc! Tudi dober štirikolesnik dela čuda. Fantastični so vozički ki imajo sprednji dve kolesi majhni, zadnji dve pa zelo veliki. In lahko enostavno prestaviš ročaj ter zamenjaš zadnji kolesi za prvi. Če voziš z malimi kolesi naprej je izjemno vodljiv, z velikimi pa je odličen po gozdu, snegu, pesku.

originalna verzija tega vozička je BUGABOO, obstaja pa na tržišču kar nekaj “ponaredkov” po zelo dostopni ceni.

Jaz bi ti posodla Buzza, ker ga ne rabim, ne vem pa kako se obnese v snegu. Lani ga namreč ni bilo. Predlani, ko pa ga je bilo veliko, pa sem vozila 3XL Freestyle. Tega pa sem že prodala.

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Pokec hvala. Bom vzela ponudbo na znanje. zaenkrat imam eno varianto, če ne rata pa sporočim. Pa res hvala!

buzz ima še manjša kolesa kot PP Pramette:S

Se ti zdi?

http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=169573

Mislim, da imaš ti v mislih Zappa, ki pa ima res mala kolesa.

Kakorkoli, Kjara, če boš rabila, povej.

lp

_______________________________ "Umazanija z rok se lahko umije, z duše pa nikdar." - N. S. Hruščov

Od 100eur dalje? Hm, jaz sem dala za našega takrat 15.000sit. Bi ti ga prodala za pol toliko, pa imamo še eno dojenčico in še vedno upam na sneg:))))))

Jaz imam quinny freestyl 3xl….. 2 leti nazaj smo imeli dojenčka in v tistem visokem snegu sva bila taglavna na vasi, ker sva bila edino midva mobilna. Gre pa dejansko povsod (vsaj mi smo bili povsod z njim). Ga prodam, ker ga ne rabimo več, sam ne vem za kakšno ceno, ker nimam pojma za koliko se zdaj ti vozki prodajajo. Je pa res fajn, zdaj sploh ne vem ker voz bi kupila, mi noben tok ne potegne kot mi je ta.

Rabiš pa za v sneg velika kolesa in prva guma se spredaj zaklene, da se ne premika, tko pač rabiš za v sneg. Otroka pa v vrečo stlačiš in je čist toplo…. mam tud vrečo nekje doma, sicer je home made, ampak je ful topla iz ene 2 plasti flisa pa še polnilo je not….

Pajaca hvala zelo lepo, skoči na bolho pa ti bo cena postavljena. evo drage moje vse ponudbe si spravim za te praznike v žep, in če mi kaj prav pride se oglasim. če mi tista “ta prva” ne rata. včeraj sem šla z našim pegotom in kaj se nisem po spluženem pločniku zaletela v za prest velik zmrznjen kupček snega…..kupček….in otroka pretresla. in pol sem šla po cesti in upala da me kdo ne povozi. vse ki ste kupile velika kolesa…..ploskam!

Kaj pa plastične smuči za otroške vozičke?

http://www.friia.si/index.php/equipment
http://www.friia.si/index.php/gallery

New Report

Close