Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Kdaj menstruacija po porodu?

Kdaj menstruacija po porodu?

Imam 8-mesečno hčerko s katero se še vedno, vendar bolj poredko, dojiva. Vse kolegice so dobile menstruacijo že po dveh do šestih mesecih po porodu in to kljub dojenju, sama pa je še vedno nimam. Počasi me že skrbi… Kdaj ste jo pa ve dobile?

LP, I

Moja je stara 10 mesecev, pa je ša nimam.

Kuku

Jaz po petih mesecih , poznam pa taksne , ki so dobile po enem letu

nova
Uredništvo priporoča

2 meseca po porodu – obakrat

Pred šestimi dnevi, hčerka je stara dobrih deset mesecev. JUHUHU… zopet lahko delamo na dojenčku..

Tudi moja hčerka je star skoraj osem mesecev, pa je še vedno nimam. Kdaj je pa tvoja hčerka rojena?
Klavdija.

Mi pred tremi dnevi in to 4,5 mesece po porodu. Lahko bi bila še kak mesec brez, sem se prav razvadla, da ni potrebno menjat pleničke tudi mami:)

10 mesecev po porodu kljub dojenju
Ena prijateljica: sedaj je 24 mesecev po porodu, pa je se nima (se doji)
Druga prijateljica: dobila po 26-ih mesecih, pa se doji

Ce dojis, se ni panike, ce pa 6 mesec po popolnem koncanju dojenja menstruacije se zmeraj ni, pa se raje odpravi h ginekologu.

LP,
Meli

Zivjo,

jaz sem jo dobila dva meseca po porodu.Klub stalnemu dojenju. Groza. Sem racunala, da bom dobila po enih 10 mesecih al pa kaj takega. Bi mi prav pasalo nekaj casa biti brez vlozkov. Se v 9-h mesicih kar razvadis.
Kar bod vesela, da si vsaj nekaj casa brez vlozkov.

L.p.
Klarina

imam 8 mesecno (13.3) in menstruacije se nimam, dojim pa obcasno in prav nic ne pogresam :))

lpVanja

Jaz sem jo pa dobila že šesti teden po porodu kljub polnemu dojenju in niti ne vem, če je to ok.

Srecnice, jaz sem jo dobila 21 dni po porodu kljub polnem dojenju.

Jaz sem imela dva dni šibko krvavitev in to 3 mesece po porodu, je pa res da gre dojenje h koncu 🙁

Ste ve imele prvo M normalno ali je bila tako šibka kot moja?

Pri prvem pa sem jo dobila po 6 tednih.

Jaz sem jo dobila čez pet mesecev, točno 1 mesec po tistem ko sem popolnoma prenehala z dojenjem. Od 7. tedna sem dojila samo polovično. Takrat so mi začeli izpadati tudi lasje.

Danes se je menstruacija pojavila že drugič, točno 28. dni po prvi. Kot včasih, ko sem jemala tabletke.

lp,
Mateja

10 mesecev po porodu. Takrat sem začela počasi ukinjati dnevno dojenje, tako da sem dojila le zvečer in ponoči.

Po moje ni razloga za skrb.

JAZ SEM JO DOBILA ENO LETO PO PORODU. ZDAJ ( 15 MESECEV PO PORODU ) PA JO IMAM REDNO NA 27 DNI IN VSE OBIČAJNO TAKO KOT PRED NOSEČNOSTJO. PRIZNAM PA, DA SEM SE VČASIH PREJ TUDI JAZ MALO SEKIRALA ZAKAJ JE TAKO DOLGO ŠE NI. NE SE SEKIRAT, VIDIŠ DA JE VSE V MEJAH NORMALE. UŽIVAJ V TEMU, DA JE ŠE NI! LEP DAN.

22 mesecev, nato še dve m. na 6 tednov, nato pa na 4 tedne.

Lep pozdrav
Zanima me kdaj dobiš menstruacijo po porodu saj imam 4 mesece starega otroka ,ki se je dojil 1.5 mesecev a je se nimam spolnih odnosov pa še ni bilo

Odvisno od posamezne ženske. Jaz sem srugič dojila skoraj leto in pol, menstruacijo pa sem dobila 8 mesecev po produ. Prvič pa je prišla pol leta po porodu kljub temu, da sem prenehala dojiti 3 mesece po porodu. Dojenčica se je namreč sama odstavila po operativnem posegu, ki sem ga imela pred tem.

pozdravljeni

zanima me ali je mozno da sem po 6 tednih od poroda ze dobila menstruacijo?
hvala za odgovore

New Report

Close