Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja Vam ISKALNIK sploh dela?

Vam ISKALNIK sploh dela?

Groza, čisto sem žalostna. Kadarkoli kaj iščem, me iskalnik (odkar je prenovljen) pusti na cedilu.

Danes npr. iščem sporočilo KarmenM, označim 90 dni (pa poskušam še datumsko), pa kljukica na avtorja, pa v tem forumu, pa ne najde nič :((( Pa zakleto vem, da je Karmen v teh 14 dneh pustila kar nekaj sporočil na tem forumu, kaj šele v 90 dneh!

Tudi vam iskalnik dela težave oz. NIČ ne najde?
Pred dodanimi opcijami mi je iskalnik vedno deloval brez problema, če počasnost izključim (ampak to ni njegova krivda).

Čisto sem že skodrana :))))) Mi poveste, kje tiči zajec?

Lp,
Z.

meni tudi ne dela, pa tudi na moj meil mi ne pošilja odgovorov, tudi če označim kljukico spodaj…

pojma nimam zakaj…….

lp
n

Iskalnik TRENUTNO ne dela, ker je sistem preobremenjen.
KarmenM pa prijavljena piše pod LLLKarmen… morda je bila tu napaka?

Lep dan!

Vladka

*********************************************************************** http://galerija.over.net/main.php/v/ustvarjanje/Vladka+K/
nova
Uredništvo priporoča

men še nikkol ni delal. razen če grem na začetek portala n vpišem pod išči….

Povej, kaj pa rabiš? Res je, če sem prijavljena, je LLLKarmen, ampak tudi Karmen M bi moralo prijeti, saj iskalnik izpiše vse Karmence 🙂

Ponavadi pri meni iskalnik ne dela tam od 12. pa do 17. ure, ko je očitno tu gor največja frekvenca.

New Report

Close